W końcu ruszył wyczekiwany remont [FOTO]

, Wiadomości, 28.02.2017 11:00, PG
Już kilka dni trwają prace przy remoncie ul. Słowackiego i Traugutta w Andrychowie.
W końcu ruszył wyczekiwany remont [FOTO]

 

Modernizację tej drogi zapowiadano na tamten rok, ale remont rozpoczął się dopiero kilka dni temu. Ekipa budowlana firmy Eurovia zapowiada, że remont zakończy się w połowie maja.


Koszt inwestycji to 1,24 mln złotych.

 

Roboty obejmują prace rozbiórkowe i ziemne. Następnie przebudowę, wykonanie nowej nakładki asfaltowej, chodników, zjazdów i poboczy a także odwodnienie drogi.

 

Co ważne, wybudowany zostanie także parking przy przedszkolu nr 5. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż dotąd przy tej drodze to chodniki służyły kierowcom za parking.

 

Prace już trwają. Zobaczcie zdjęcia.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 28.02.2017 19:34

Postawić zakaz ruchu - dojazd tylko do posesji i sprawa załatwiona.

Betty, 28.02.2017 11:53

Super! Tylko, że jest wyraźnie ciaśniej, bo panowie z Eurovii pracują, ciężki sprzęt stoi, jedna strona chodnika jest już zdjęta... A kierowcy - dalej się tłumem pchają, jakby nigdy nic a mistrzami świata sa kierowcy busów kursowych wciskający się pomiędzy koparkami... Policja tego nie zauważa?