reklama
reklama

Szkoła w Andrychowie w żałobie po śmierci 11-latki

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 18.04.2024 17:23,
W piątek odbędzie się pogrzeb dziewczynki.
Szkoła w Andrychowie w żałobie po śmierci 11-latki
Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie pogrążona w żałobie po śmierci 11-letniej Nikoli. Dziewczynka, jak już informowaliśmy, z powodu nagłego zachorowania zmarła w środę (17.04) nad ranem w swoim mieszkaniu przy ulicy Metalowców w Andrychowie. Przez długi czas o jej życie walczyli ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego i zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Prokuratura wyjaśnia przyczyny śmierci dziewczynki. W sprawie prowadzone jest śledztwo w ramach art.155 Kodeksu Karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

- Prokurator podjął decyzję o zasięgnięciu w tej sprawie opinii zakładu medycyny sądowej. Biegli z tego zakładu przeprowadzili sądowo-lekarską sekcję zwłok zmarłego dziecka. Jej wyniki nie są jeszcze znane - mówił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie Janusz Kowalski.

Pogrzeb 11-latki odbędzie się w piątek 19 kwietnia w kościele parafialnym w Sułkowicach Bolęcinie, o czym poinformowała pogrążona w żałobie Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy