reklama

Sezon na komunie rozpoczęty

Wiadomości, 04.05.2014 17:00, (red)
Sezon na Komunie można uznać za oficjalnie rozpoczęty. Jak zwykle w pierwszą niedzielę maja uroczystość została zorganizowana w parafii św. Macieja w Andrychowie.
Sezon na komunie rozpoczęty

Pierwsza Komunia Święta to dla dzieci przeżycie duchowe, ale – nie ma co ukrywać – w większości przystępujący do Komunii liczą na atrakcyjne prezenty i cieszą się z nich.

 

Czasy kiedy dostawało się książkę, zegarek czy medalik i wszyscy byli zadowoleni, to już odległa przeszłość. Teraz w modzie są laptopy, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne. Chyba tylko rower jest uniwersalny i zawsze oczekiwany, odporny na zmiany w komunijnej modzie. Kiedyś był to „składak”, teraz najczęściej „góral”.


Dla rodziców organizacja przyjęcia komunijnego to często duże przedsięwzięcie logistyczne. Tu też zwyczaje się zmieniają. W ostatnich latach mnóstwo przyjęć odbywa się w restauracjach.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

infocar, 04.05.2014 20:16

@Alicja Działkę budowlaną. Uzbrojoną.

CrAzY-pl, 04.05.2014 19:04

Iphona

abcabcabc, 04.05.2014 19:04

Dzisiejsze komunie przepych i jeszcze raz przepych... Przyjęcia niczym wesela.Prezenty z kosmosu. A kiedyś była biblia , zegarek , rower ;)

Alicja, 04.05.2014 16:53

Zastanawiam się co kupić dziewczynce,żeby sprawić jej radość,bo ona prawie wszystko.