reklama

Piotr Gruszka już nie tańczy z gwiazdami, Hatbreakers dalej w X-Factor

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.05.2014 19:15, (red)
Jeszcze tylko jeden akcent z naszego regionu pozostał w telewizyjnych programach rozrywkowych.
Piotr Gruszka już nie tańczy z gwiazdami, Hatbreakers dalej w X-Factor

Swoją przygodę w "Tańcu z Gwiazdami" w Polsacie zakończył już siatkarz z Kęt, były reprezentant Polski - Piotr Gruszka. W kilku odcinkach dzielnie tańczył z Niną Tyrką. Przechodzli do kolejnych etapów, czym chyba nawet Piotr Gruszka jest zaskoczony. Odpadli dopiero w ostatnim odcinku, 2 maja.

 

P. Gruszka dobrze poczuł się w telewizyjnym świecie Polsatu. W ostatnich tygodniach zdecydował się na gościnny występ w serialu "To nie koniec świata", a ostatnio odwiedził popularny program "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia" (6 maja).

 

W X Factor w TVN ciągle walczy zespół Hatbreakers, w którego składzie są bracia Mateusz (gra na instrumentach perkusyjnych) i Michał (gra na gitarze basowej) Sarapatowie ze Stanisławia Górnego k. Kalwarii. Kiedyś występowali już w „Must be the Music” w Polsacie i doszli do półfinału. Teraz odnoszą sukcesy w X Factorze.

Pod koniec kwietnia zespół wykonał "Ain't No Sunshine" z repertuaru Billa Withersa. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.


ZOBACZ: występ Hatbreakers w X Factor (26.04)

 
W kolejnym odcinku (3.05) nie było już tak miło. Hatbreakers trafili do dogrywki, którą jednak wygrali i pozostają w programie. Wystąpią w kolejnym odcinku „na żywo” - już w sobotę, 10 maja (godz. 20).

 

- W poprzednim odcinku zagraliśmy numer nie do końca znany odbiorcom programu. Tym razem na tapetę bierzemy absolutny hit, ale co to będzie za cudo dowiecie się w najbliższą sobotę - piszą muzycy na swojej stronie internetowej hatbreakers.com

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy