reklama
reklama

Policjant Roku 2012 - oto kandydaci

Wiadomości, 13.06.2012 17:00, (red)
Policjant z z Andrychowa i policjantka z Wadowic walczą o tytuł najlepszego policjanta w Małopolsce. Kandydatów jest w sumie 25. Każdy może zagłosować.
Policjant Roku 2012 - oto kandydaci

Plebiscyt na Policjanta Roku 2012 organizuje dziennik „Polska Gazeta Krakowska”. Konkurs prowadzimy wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie.

 

Do finałowego etapu zakwalifikowało się dwóch funkcjonariuszy z powiatu wadowickiego. To pracujący w zespole ds. nieletnich w Komendzie Powiatowej w Wadowicach asp. Małgorzata Hombesch oraz pochodzący z Andrychowa asp. sztab. Paweł Migdałek.

 

Paweł Migdałek jest doskonale znany kierowcom, bo pracuje w drogówce. Wypisuje mandaty, ale często poprostu tylko poucza kierowcow, którzy naruszają przepisy drogowe.


Głosowanie trwa do 8 lipca.


Laureat otrzyma tytuł "POLICJANTA ROKU 2012" oraz statuetkę i dyplom. Pięciu kolejnych kandydatów, którzy otrzymają najwięcej głosów, otrzyma wyróżnienia i dyplomy. Uroczyste wręczenie tytułu Policjanta 2012 odbędzie się w lipcu podczas ogólnopolskich obchodów Święta Policji w Limanowej.Więcej o plebiscycie i zasadach głosowania: „Polska Gazeta Krakowska”

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy