reklama
reklama

Policjanci zaskoczyli włamywacza, który ukrywał się w kiosku.

Wiadomości, 07.12.2015 09:00, (red)
Do zdarzenia doszło o trzeciej w nocy.
Policjanci zaskoczyli włamywacza, który ukrywał się w kiosku.

W nocy z 3/4 grudnia policjanci z kęckiego komisariatu zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Mężczyzna położył się na podłodze kiosku, do którego się wkradł  sądząc, ze policjanci nie zauważą włamania i pojadą dalej. - Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 3.00 w nocy z czwartku na piątek  w Kętach, gdy policjanci z jednego z patroli zauważyli ślady włamania do kiosku przy ulicy Mickiewicza.  Kiedy podeszli bliżej dostrzegli, że na podłodze leży jakiś mężczyzna. Jak się okazało był to włamywacz - 21 – letni mieszkaniec Kęt,  u którego podczas przeszukania policjanci ujawnili m.in. karty  doładowania do telefonów, pieniądze oraz zapalniczki pochodzące z kradzieży - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

Zatrzymany trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych i wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo. Aktualnie policjanci sprawdzają czy 21 – latek ma związek z innymi przestępstwami kryminalnymi.  

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy