reklama
reklama

Nieszczęśliwy wypadek. 13-latek nabił się na ogrodzenie

Wiadomości, 23.05.2017 14:00, (red)
Do wypadku doszło podczas przerwy między lekcjami.
Nieszczęśliwy wypadek. 13-latek nabił się na ogrodzenie

 

Jak informuje policja, we wtorek (23.05) około godziny 11:30 na terenie jednej ze szkół w Zatorze doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym ranny w nogę został 13 – letni uczeń.

 

Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe.  Policjanci prowadzący  czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że do wypadku doszło  podczas przerwy pomiędzy lekcjami, kiedy  13 – letni uczeń, mieszkaniec Gminy  Zator  przebywał na boisku szkolnym, gdzie grał w piłkę. Kiedy piłka wypadła poza ogrodzenie boiska  uczeń wspiął się na ogrodzenie wbijając w udo metalowy pręt stanowiący element ogrodzenia.

 

Ranny nastolatek został przetransportowany helikopterem medycznym do jednego z krakowskich szpitali na leczenie.

 

 

 

źródlo: policja

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 24.05.2017 06:17

Ogrodzenie ma pewnie 1,95 i jest ok. Niestety ogrodzenie musi być z wiadomych powodów.

miastoandrychow, 23.05.2017 18:35

A kto dopuścił takie ogrodzenie wokół boiska ?. Przepisy budowlane wyraźnie zabraniają stosowania ostrych przedmiotów do 1,9 m wysokości. Brak wyobraźni.