reklama
reklama

Nie żyje 10-letni Wiktor, poszkodowany w niedzielnym wypadku

Wiadomości, 12.04.2017 17:05, (red)
Smutna informacja. Nie udało się uratować 10-letniego chłopczyka, potrąconego w niedzielę w Andrychowie.
Nie żyje 10-letni Wiktor, poszkodowany w niedzielnym wypadku

Do wypadku doszło na ulicy Włókniarzy w niedzielne popołudnie, 9 kwietnia. Samochód osobowy potrąciła tam 10-letniego Wiktora, ucznia czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 4. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Prokocimiu.

 

Niestety, obrażenia jakich doznał okazały się bardzo poważne. Wiktor zmarł w nocy z wtorku na środę.

 

W środę ta smutna informacja została przekazana kolegom Wiktora i pracownikom SP4.


- Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci tą tragedią. Wszyscy wierzyliśmy, że Wiktor z tego wyjdzie . Był bardzo dobrym uczniem, świetnie zapowiadającym się piłkarzem, godnie reprezentował szkołę, naszą społeczność... – wspomina jeden z nauczycieli. 

 

 

 

 

 ,

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 13.04.2017 19:47

Niewyobrażalna tragedia. Niesamowite że śmierć może czekać za rogiem własnego domu i wogóle nie zważa na wiek. Serdeczne wyrazy współczucia.

troll, 12.04.2017 18:34

Dołączam się do tych słów. Serdecznie współczuję.

malutki32, 12.04.2017 18:19

"Spieszy się kochać ludzi,tak szybko odchodza" Wielkie,gorące,płynące współczucia dla rodziny i dla bliskich z powodu utraty syna,wnuka,kolegi i przyjaciela .Niech Aniołowie zabiorą Cie do raju a tam spotkasz bliskich sercu.Kondolencje dla rodziców