reklama

Nazwy ulic w całej gminie. Można zgłaszać uwagi

Wiadomości, 23.12.2015 10:50, (red)
Jest szansa, że w przyszłym roku nazwy ulic wprowadzone zostaną na terenie całej gminy Wieprz.
Nazwy ulic w całej gminie. Można zgłaszać uwagi

 

Jest szansa, że w przyszłym roku nazwy ulic wprowadzone zostana na terenie całej gminy Wieprz.
Kilka miesięcy temu nazwy ulicy wprowadzono w sołectwach Wieprz, Gierałtowice i Przybradz. Było trochę zamieszania, ale w końcu plan został wdrożony i mieszkańcy p;ozwoli przyzyczajają się do nowych nazw.
Teraz lokalne władze chcą wprowadzić nazwy ulic w trzech pozostałych miejscowościach gminy: Frydrychowice, Gierałtowicz i Nidek.
Opracowano już mape z propozycjami nazw dla poszczególnych ulic. To nie jest jeszcze wersja ostateczna. Obecnie plan wprowadzenia nazw jest w fazie konsultacji.
Urząd Gminy w terminie do dnia 8 stycznia 2016r. będzie przyjmował propozycje ewentualnych zmian nazwy ulic. Propozycje zmian należy udokumentować podpisami osób mieszkających przy proponowanej ulicy – informują władze gminy Wieprz.
ZOBACZ; mapy z propozycjami nazw dla ulic

Kilka miesięcy temu nazwy ulicy wprowadzono w sołectwach Wieprz, Gierałtowice i Przybradz. Było trochę zamieszania, ale w końcu plan został wdrożony i mieszkańcy pozwoli przyzwyczajają się do nowych nazw.

 

Teraz lokalne władze chcą wprowadzić nazwy ulic w trzech pozostałych miejscowościach gminy: Frydrychowice, Gierałtowicz i Nidek.


 

Opracowano już mapę z propozycjami nazw dla poszczególnych ulic. To nie jest jeszcze wersja ostateczna. Obecnie plan wprowadzenia nazw jest w fazie konsultacji.

 

- Urząd Gminy w terminie do dnia 8 stycznia 2016r. będzie przyjmował propozycje ewentualnych zmian nazwy ulic. Propozycje zmian należy udokumentować podpisami osób mieszkających przy proponowanej ulicy – informują władze gminy Wieprz.

 

ZOBACZ: mapy z propozycjami nazw dla ulic

 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w pierwszym półroczu 2016 roku nowe nazwy zostaną zatwierdzone przez Radę Gminy Wieperz.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy