reklama

Motocykliści oddali hołd zmarłemu koledze

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 04.06.2021 15:35,
Kilkuset motocyklistów pożegnało w piątek (4.06) swojego kolegę – 34-letniego Patryka - „Mleczyka”, który zginął kilka dni temu w tragicznym wypadku we Frydrychowicach.
Motocykliści oddali hołd zmarłemu koledze
W niedzielę (30.05.) po południu doszło do tragicznego wypadku na ul. Wadowickiej we Frydrychowicach. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym, na miejscu zginął 34-letni motocyklista Patryk, pochodzący z powiatu wadowickiego.

Oprócz tego, że Patryk był miłośnikiem jazdy na motocyklach, to także zajmował się ich naprawą. Był bardzo lubiany w środowisku.

W piątek (4.06) w Wadowicach odbył się pogrzeb zmarłego. Oprócz rodziny, znajomych, w uroczystości uczestniczyło kilkuset motocyklistów z całego regionu, którzy towarzyszyli zmarłemu w jego ostatniej drodze z kościoła św. Piotra Apostoła na cmentarz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy