reklama
reklama

Koronawirus - aktualna sytuacja w regionie. 1 września [AKTUALIZACJA]

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.09.2020 11:39,
Informacje z sanepidu.
Koronawirus - aktualna sytuacja w regionie. 1 września [AKTUALIZACJA]
We wtorek (1.09) przed południem małopolski sanepid informuje o kolejnych 136 osobach z Małopolski u których zdiagnozowano kornawirusa. W tej grupie są mieszkańcy naszego regionu: 7 osób z powiatu wadowickiego, 3 osoby z powiatu oświęcimskiego i 1 osoba z powiatu suskiego.

Na listę osób wyleczonych wpisano kolejne osoby z Małopolski , w tym m.in. powiatu suskiego (4 osoby), wadowickiego (3 osoby) i 1 osoba z powiatu oświęcimskiego.

Poniżej komunikat wadowickiego sanepidy dotyczącej sytuacji w powiecie wadowickim

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wadowicach informuje, że do dnia 1 września 2020 roku, godz. 13.00 na terenie powiatu wadowickiego odnotowano:

  • liczba mieszkańców objętych kwarantanną - 448 osób
  • liczba osób zakażonych – 268 + 3 osoby wykazywane przez inne województwo i powiat

w tym:

  • liczba zgonów - 6
  • liczba ozdrowieńców - 144 + 3 wykazane przez inne województwo i powiat

Liczba ta w poszczególnych gminach rozkłada się następująco:

Gm. Andrychów – 117 w kwarantannie. 62 osoby zakażone, w tym 22 ozdrowieńców - 1 wykazany przez inne województwo, 9 osób zakażonych hospitalizowanych, 25 osób w izolacji domowej, 2 osoby w izolatorium, 4 osoby niestety zmarły.

Gm. Brzeźnica – 11 w kwarantannie. 9 osób zakażonych, w tym 6 ozdrowieńców, 2 osoby w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Kalwaria Zebrzydowska – 29 w kwarantannie. 19 osób zakażonych w tym 6 ozdrowieńców, 10 osób w izolacji domowej, 2 w hospitalizacji, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Lanckorona – 5 w kwarantannie. 10 osób zakażonych w tym 9 ozdrowieńców, 1 osoba w izolacji domowej.

Gm. Mucharz – 17 w kwarantannie. 40 osób zakażonych, w tym 37 ozdrowieńców, 3 osoby w izolacji domowej.

Gm. Spytkowice – 17 w kwarantannie. 6 osób zakażonych, w tym 1 ozdrowieniec wykazywany przez inny powiat, 4 osoby w izolacji domowej, 1 osoba hospitalizowana.

Gm. Stryszów – 20 w kwarantannie. 19 osób zakażonych w tym 14 osób w izolacji domowej, 4 ozdrowieńców, 1 osoba hospitalizowana.

Gm. Tomice – 40 w kwarantannie. 6 osób zakażonych w tym 4 osoby w izolacji domowej, 2 ozdrowieńców - 1 ozdrowieniec wykazany przez inny powiat.

Gm. Wadowice – 67 w kwarantannie. 46 osób zakażonych, w tym 22 ozdrowieńców, 19 osób w izolacji domowej, 4 osoby hospitalizowane, 1 osoba w izolatorium.

Gm. Wieprz – 25 w kwarantannie. 54 osoby zakażone w tym 38 ozdrowieńców, 14 osób w izolacji domowej, 1 osoba hospitalizowana, 1 osoba w izolatorium.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy