reklama
reklama

Kolejny złodziej zatrzymany

Wiadomości, 08.05.2014 09:15, (red)
Ukradł sprzęt i od razu go sprzedał.
Kolejny złodziej zatrzymany

6 maja kalwaryjscy policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o to, że tego samego dnia dokonał kradzieży w miejscowości Stronie k. Stryszowa.


- Sprawca wykorzystując nieobecność domowników wszedł na teren prywatnej posesji i z niezamkniętego garażu zabrał podkaszarkę wartości 1000 zł, którą następnie sprzedał nieznanej mu osobie – informuje Elżbieta Goleniowska-warchał, rzecznik KPP Wadowice.


Policjanci ustalili, że sprawcą jest mieszkaniec miejscowości Stronie. Nigdzie nie pracuje, był juz karany za inne przestępstwa. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Odpowie za przestępstwo z art. 278 par.1 kk za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy