reklama
reklama

Zatrzymany w nocy pijany kierowca trafi do więzienia

Wiadomości, 06.05.2014 09:30, (red)
Nie dość, że kierowca był pijany, to jeszcze poszukiwany listem gończym. Na dodatek ukradł auto i zatankował paliwo nie płacąc za nie.
Zatrzymany w nocy pijany kierowca trafi do więzienia

We wtorek (6.05) tuż przed pierwszą w nocy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pełniący służbę patrolową przy drodze K-28 w miejscowości Zembrzyce zatrzymali do kontroli  mazdę.

Jak się okazało, w aucie znajdował się tylko kierowca, od którego policjanci wyczuli silną woń alkoholu, co nie było wcale dziwne, gdyż po przebadaniu okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie! Na dodatek, nie posiadał uprawnień do kierowania.

- Funkcjonariusze ustalili, że 29-latek jest poszukiwany listem gończym wydanym przez krotoszyński sąd do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności za kierowanie pod wpływem alkoholu i dwukrotne niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów – informuje rzecznik KPPSucha Beskidzka Anna Gąsiorek-Rezler.

Mogło by się wydawać, że to już wszystkie przewinienia zatrzymanego, jednak tak nie było. Policjanci ustalili, że samochód którym się poruszał mężczyzna został przez niego skradziony tej nocy z posesji w miejscowości Ludźmierz, a później na jednej ze stacji paliw w Suchej Beskidzkiej zatankował go i odjechał nie płacąc.

Mężczyźnie po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione zarzuty, a następnie trafi do aresztu, gdzie odbędzie zarządzoną karę, która może mu się wydłużyć po nocnej akcji.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 06.05.2014 10:32

człowiek ma fantazję. przyda mu się w więzieniu.