reklama

Kobieta uzdrowiona przez Jana Pawła II odwiedziła Wadowice [FOTO]

Wiadomości, 04.05.2014 11:30, (red)
Kostarykanka Floribeth Mora Diaz, której przypadek cudownego uzdrowienia przypisywany jest wstawiennictwu Jana Pawła II, przyjechała w niedzielę (4.05) do Wadowic.
Kobieta uzdrowiona przez Jana Pawła II odwiedziła Wadowice [FOTO]

- Jestem pod wrażeniem i wdzięczna Bogu, że pozwoli mi przyjechać do Polski. I dla mnie jest wielkim honorem być w Polsce - mówiła Floribeth Mora Diaz.


Floribeth Mora Diaz przyjechała właśnie do Polski. W niedzielę przez cały dzień przebywała w Wadowicach, gdzie od rana podczas mszy św. w bazylice Ofiarowania NMP opowiada o swoim uzdrowieniu. Zwiedziła też muzeum Jana Pawła II.

 

Floribeth Mora Diaz miała tętniaka mózgu. Kiedy lekarze nie dawali jej już szans na przeżycie, 1 maja 2011 roku zaczęła się modlić do Jana Pawła II. Było to w dniu Jego beatyfikacji. Tego samego dnia odbyły kolejne badania, które wykazały całkowite zniknięcie wszelkich oznak jej choroby.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 04.05.2014 21:03

Paliwo w przystępnej cenie i dla każdego - bez kartek i kolejek a to tylko dzięki Donaldowi T.

lukas, 04.05.2014 19:01

ta pani jest święta czy papież?

Luthein, 04.05.2014 10:38

aahaa.. A paliwo dalij drogie