reklama
reklama

Jak wyglądają wizyty w przychodni? Czy odbywają się zabiegi planowane?

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 07.06.2020 14:55, PG
O tym w rozmowie z dyrektor szpitala w Wadowicach Barbarą Bulanowską.
Jak wyglądają wizyty w przychodni? Czy odbywają się zabiegi planowane?
Dzisiaj naszym gościem jest dyrektor szpitala powiatowego w Wadowicach Barbara Bulanowska, która swoją funkcję objęła na początku marca, tuż przed wybuchem w Polsce epidemii koronawirusa.

Jak szpital poradził sobie z tą sytuacją? Czy są planowe przyjęcia do szpitala? I czy udało się nowej dyrektorce porozumieć z załogą szpitala? O tym i innych ważnych sprawach w rozmowie:

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 07.06.2020 18:49

Ciekawe czemu poradnie w sąsiednich powiatach łącznie z krakowskim są nadal zamkniete.Czyzby chciano byśmy dołączyli do sąsiednich powiatów jeśli chodzi o liczbę zachorowań.Epidemiolodzy są zgodni za szybko poluzowano obostrzenia.Ilosc zachorowań nie maleje,bracia Czesi nie chcą nas u siebie podobnie uczynili Grecy ale wycofali się z tego.Szkoda by było tych kilka miesięcy wyrzeczeń.Co do wywiadu to zdumiał mnie pomysł ulokowania punktu pobrań na dole teraz w dobie epidemii .Powinno być odwrotnie.