Fantastyczny gest małego Sebastiana [FOTO]

, Wiadomości, 15.12.2016 14:45, (red)
Mały Sebastian z Andrychowa przez kilka lat zapuszczał włosy po to, aby je teraz ściąć i ten sposób pomóc chorym na raka.
Fantastyczny gest małego Sebastiana [FOTO]

Sebastian od kilku lat zapuszczał długie włosy, by teraz podarować je fundacji Rak'n'Roll, wspierając tym samym akcję ,,DAJ WŁOS''. Pewnie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Sebastan ma dopiero 7 lat.

 

Niewiele osób wie, że obcięte włosy można komuś podarować. Dla ludzi chorych na raka, po chemioterapii, to prawdziwy dar.

 

- Dziś my dajemy swoje obcięte włosy, ale kto wie może jutro my lub ktoś z naszych bliskich może tego potrzebować – mówi pani Justyna, mama Sebastiana.

 

Siedmiolatek z Andrychowa może być przykładem dla innych. Z jego strony było to ogromne poświęcenie. Choćby dlatego, że wielokrotnie z powodu zbyt długich włosów spotykały go różne przykrości ze strony rówieśników, a czasem i od osób starszych. Był jednak dzielny i dzięki temu oddał piękne 4 warkocze o długości prawie 40 cm

 

- Warto popierać tego typu akcje – mówi Sebastian.

 

 

Sebastian Kierpiec chodzi do szkoły podstawowej nr 4 w Andrychowie, a mieszka w Zagórniku.

 

Zobacz więcej o akcji: http://www.raknroll.pl

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

BraPor, 15.12.2016 16:37

Bravo,bravo,bravo za pomysł,gest,realizację!!!! Świetna akcja Sebastian i rodzice! Wszystkiego najlepszego dla Was Wszystkich! Pozdrawiam!

star.pol.cat, 15.12.2016 14:44

Jestem mamą Sebastiana i sama zachęcam do przyłączenia się do akcji ,,DAJ WŁOS'' to tak nie wiele trzeba tylko minimum 25 cm włosów mogą być nawet farbowane. Włosy nie palec obcięte odrosną :)

Zaba, 15.12.2016 14:32

Przyłączam się do braw :o) Sebastian, jesteś wielki i masz mądrych rodziców! Szacunek!

donaldowa, 15.12.2016 14:04

BRAWO SEBASTIAN! PIĘKNA POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA .