reklama

Do godziny 21:00 głosowanie w II turze wyborów samorządowych [AKTUALIZACJA]

Wiadomości, 04.11.2018 17:30, red
W kilku gminach regionu odbywa się II tura wyborów.
Do godziny 21:00 głosowanie w II turze wyborów samorządowych [AKTUALIZACJA]
W naszym regionie druga tura wyborów wójta/burmistrza odbywa się w gminach: Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Mucharz, Stryszów, Zawoja, gmina Jordanów. W tych gminach w pierwszej turze żaden z kandydatów nie przekroczył 50% poparcia, dlatego konieczna jest wyborcza dogrywka.

Każda osoba uprawniona do głosowania otrzyma jedną kartę do głosowania z dwoma nazwiskami kandydatów. Na karcie trzeba postawić znak X (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata.

Głosowanie odbywa się w niedzielę do godziny 21:00. Czynne są te same lokale wyborcze, co 21 października.

Frekwencja z godziny 12:00, dane PKW

W Andrychowie i w Wadowicach frekwencja była wyższa niż o tej porze 2 tygodnie temu - o ok. 2%.A tak było do godz. 17:00
W niedzielę w nocy będziemy na bieżąco podawać pierwsze, nieoficjalne wyniki wyborów w Andrychowie, w Wadowicach, Kalwarii i innych miejscowościach. Zapraszamy na kolejny wieczór wyborczy na mamNewsa.pl – po godzinie 21:00.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 04.11.2018 20:49

Doktorze rower bardzo merytoryczna polemika. Prawda zabolała?

Rower , 04.11.2018 20:42

Takich ludzi jak pan niżej, powinno usypiać się 14 gramami ołowiu.

aleocochodzi, 04.11.2018 19:36

Uwaga na szczepionkę MMR (odra, świnka, różyczka) powodującą autyzm i inne powikłania. Szczepionki zalegają magazyny, kończy się powoli termin ważności. Po aferze z przeterminowanymi szczepionkami chcą uniknąć powtórki. Trwa nagonka wywoływania epidemii. Handlarze strachem w natarciu. Włączamy myślenie i szukamy informacji jaka jest prawda. A prawda dla ludzi trujących nasze dzieci jest bezwzględna.