reklama
reklama

Awaria. Andrychów i Inwałd bez wody

Wiadomości, 18.12.2015 09:40, (red)
Przynajmniej przez kilka godzin w części Andrychowa i Inwałdu nie będzie wody.
Awaria. Andrychów i Inwałd bez wody

W piątek rano doszło do awarii przy ul. Metalowców. Ekipa naprawcza z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji jest już w akcji. Pracują nad usunięciem awarii.

 

- Wody nie ma na części osiedla Lenartowicza w Andrychowie i w Inwałdzie. Jak najszybciej postaramy się usunąć awarię - usłyszeliśmy w Pogotowiu Wodociągowym w Andrychowie.

 

 

 

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 18.12.2015 11:28

za jaśka nic się nie psuło? a tak na serio to słyszałem że macierewicz miał jakąś nocną akcję -może to on przeciął rurę? ps. znowu ktoś naiwny dał ci pracę?

AntyPIS, 18.12.2015 11:24

Kiedyś pisałem, że Andrychów cofnął sie za rządów żaka do średniowiecza i znowu mialem racje. Wszystko jak na złość samo się psuje. I to kilka razy w miesiącu. A ekipa w "akcji" to najzabawniejsze stwierdzenie tego artykułu. Proponuje wezwać strażaków, może oni cos poradzą. Moja złość jest uzasadniona bo zapewne jak wrócę z pracy, sam nie będę miał wody.