reklama

10 mln osób zobaczyło transmisję z Andrychowa

, Wiadomości, 22.11.2012 13:00, (red)
Ponad 10 mln zł osób na całym świecie oglądało transmisję z gali Biggest’s Better w Andrychowie.
10 mln osób zobaczyło transmisję z Andrychowa

Takiej promocji Andrychów jeszcze nigdy nie miał. Piątkowa (16.11) gala w Andrychowie okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem. Do magistratu dotarł list od Jean-Christophe Courreges, głównego promotora Biggest’s Better.

 

To oficjalne podziękowania za pomoc w organizacji gali, ale także informacja, że transmisję z Andrychowa, według szacunków stacji Eorosport, oglądało na żywo aż ok. 10,4 mln osób na całym świecie.


Podobno od dawna Eurosport nie zanotował tak wielkiej oglądalności transmisji z imprez bokserskich.

 

ZOBACZ: Bigger's Better w Andrychowie. To była udana gala. Linder wygrywa [FOTO]

 

Ile to wszystko kosztowało? Głównym organizatorem gali był klub Black Dragon z Andrychowa i to klub pozyskiwał fundusze na ten cel. Magistrat też pomagał. Kilka miesięcy temu, w ramach konkursu, klub dostał dotację z urzędu na wykup specjalnej licencję – 45 tys. złł.

 

Wiadomo, że większość kosztów organizacji imprezy pokryli sponsorzy. Sprzedano także kilkaset biletów.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor5, 22.11.2012 19:39

Głównym organizatorem gali był klub Black Dragon z Andrychowa i to klub pozyskiwał fundusze na ten cel. ....może redakcja rozwinie ten temat - czy kwestowali do puszek ?

bazyl, 22.11.2012 18:41

skorek vel korbaty - miałeś odstawić "imbir" albo zmniejszyć dawkę !

kaczor, 22.11.2012 18:00

skorek - zejdź na ziemię. wiadomo że wy w zakolandii bierzecie kasę za siedzenie w necie ale jest realne życie. poznałem szczegóły więc z czystym sercem mogę napisać że frustratami nazywasz wykształcone kobiety (wymyśliły ten list w obronie kultury) które w kilka osiągnęły więcej niż cała żakolandia razem wzięta. według mnie w kilka bardziej niż całej żakolandii zależy im na Andrychowie. Najśmieszniejsze że wśród pań jakie zainicjowały akcję jest żona wysokiego urzędnika od żaka - dla ciebie frustratka. a pod listem broniącym kultury podpisało się 500 osób. Dla was w żakolandii pewno sami frustraci. nie wiedziałem że tak szybko zakolandia pobije jp w arogancji i obrażaniu każdego kto ma czelność myśleć inaczej. Strach co będzie przez te 2 lata jakie wam zostały.

skorek, 22.11.2012 17:16

Komentarz usunięty przez autora.

skorek, 22.11.2012 16:53

Komentarz usunięty przez autora.

lukas, 22.11.2012 16:50

Gerard Linder to najporządniejszy Rom w Andrychowie. Czemu się z niego śmiejecie. Zróbcie chociaż 1/10 tego co on to wam pogratuluję

corleone, 22.11.2012 13:49

10 mln osób zobaczyło transmisję z Andrychowa i na własne oczy zobaczyło jak sędzia bezczelnie oszukał Filipińczyka który machał girami po głowie Gerarda czy jak mu tam ...

kaczor, 22.11.2012 13:44

gala była nawet ok, sam obejrzałem chociaż fanem "mordobicia" nie jestem. promocją Andrychowa bym jednak tego nie nazwał. ps. abcabc wy to już w tej swojej obsesji wszędzie widzicie kubienia i "kubieniowców":) nawet w swoich szeregach. ten list w sprawie kultury do żaka pisała i podpisała żona wysokiego urzędnika od żaka. i wielu innych 'żakowców'. wczoraj dowiedziałem się tego z najlepszego źródła. czy zakolandii przejdzie ta obsesja która dotyka już każdego, nawet ich własny obóz tylko dlatego że nie we wszystkim klaszczą żakowi i widzą co jest za sztucznym uśmiechem?

abcabc, 22.11.2012 13:33

Czy kubiueniowcy będą kiedyś zadowoleni w tej kadencji?

maniek, 22.11.2012 13:28

intelektualiści piszą do żaka błagając by nie likwidował kultury wysokiej bo ona rozwija człowieka a oni na stronie urzędu chwalą się że \"mordobicie\" w Andrychowie na dość amatorskim poziomie (żaden kliczką to był) oglądały miliony na całym świecie. sorry ale wydaje mi się że sukces zakolandia upatruje w galach bokserskich i sprzedawaniu alkoholu za 3,5 zeta w ich astekowskiej baszcie. a jak już wyjadą z Andrychowa to co im zależy co po nich zostanie?