reklama
reklama

Zawodniczki Sokoła ponownie na podium Pucharu Polski

Sport, Wiadomości, 20.05.2024 15:00, INFORMACJA PRASOWA
Kolejne medale na prestiżowych zawodach.
Zawodniczki Sokoła ponownie na podium Pucharu Polski
Jastrzębie Zdrój gościło najlepszych kolarzy z całej Polski. Wyścig z roku na rok oferuje zawodnikom coraz bardziej urozmaiconą trasę. Tym razem kolejne sztuczne przeszkody spowodowały znakomite widowisko dla kibiców, choć nie wszyscy zawodnicy potrafili sobie z nimi poradzić.


W wyścigu juniorek oraz elity pań, od samego startu ton rywalizacji nadawały zawodniczki UKS Sokół SUPERIOR Zator. Znakomicie zaprezentowała się Nikola, która ponownie stanęła na najwyższym podium, pokonując zawodniczkę Pho3nix Cycling Team oraz reprezentantkę Warszawskiego Klubu Kolarskiego.

Największe widowisko dla kibiców i emocje dla ekip stworzył niewątpliwie wyścig elity kobiet, a to za sprawą znakomicie jadących Gabrieli Wojtyły i Matyldy Szczecińskiej, które odjechały od reszty stawki. Obie zawodniczki bardzo dobrze radziły sobie na wszystkich przeszkodach i z okrążenia na okrążenie powiększały przewagę. Ostatecznie po pasjonującym finiszu Gabriela, zajęła drugą lokatę, ulegając zawodniczce z Mitutoyo Wrocław zaledwie kilka sekund.

- Zapraszamy na zajęcia kolarskie z naszymi zawodniczkami już we wtorek o godzinie 17:00 – ZSP Graboszyce. Należy obowiązkowo posiadać sprawny rower i kask :) - zachęcają działacze Sokoła Zator.źródło: Sokół Zator
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama