reklama

XI amatorski turniej tenisa ziemnego w Andrychowie [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 07.09.2020 12:00, INFORMACJA PRASOWA
Emocji nie brakowało. Zobaczcie kto wygrał.
XI amatorski turniej tenisa ziemnego w Andrychowie [FOTO]

W sobotę (5.09) w dniu Narodowego Dnia Tenisa na andrychowskich kortach odbył się ll amatorski Turniej Miksta (par mieszanych). W turnieju wzięło udział 10 par, przyjechały reprezentantki z Bielska-Białej, Żywca, Bystrej, Wadowic oraz ze słonecznej Florydy - Margaret a także dwie andrychowskie reprezentantki.

Zwycięzcami Turnieju została para wadowicko-andrychowska Paulina Bąk i Wojciech Wątroba, która pokonała w finale Agnieszkę Gołyszny (Bystra) i Macieja Dusika.

Na trzecim miejscu podium, stanęła para Jadwiga Gołda (Żywiec) i Dariusz Gryt.

Finał rozegrany został w świetle lamp.

Turniej odbył się dzięki świetnej organizacji Zarządu ANDRYCHOWSKIEGO Towarzystwa Tenisowego oraz sponsorom : KRYNICA ZDRÓJ WIEŻA WIDOKOWA, MUSZYNA WIDY MINERALNE, SORDYL UBEZPIECZENIA oraz anonimowym sponsorom.

- Pokora, spokój i opanowanie emocji to klucz do małego sukcesu... w amatorskim tenisie nie ważne jest wygrywać ... ważne jest walczyć nad swoimi słabościami - mówią organizatorzy.

Zdjęcia z turnieju
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama