reklama

Wadowice i Jaroszowice nową bazą dla uczestników Valvoline Rajdu Małopolski

Sport, Wiadomości, 08.02.2024 08:50, INFORMACJA PRASOWA
Impreza rajdowa odbędzie się już na początku czerwca na terenie powiatów wadowickiego i suskiego.
Wadowice i Jaroszowice nową bazą dla uczestników Valvoline Rajdu Małopolski

Na początku czerwca Małopolska kolejny rok z rzędu będzie gościć najszybszych polskich kierowców rajdowych, a to za sprawą czwartej edycji Valvoline Rajdu Małopolski! Na kibiców i zawodników, którzy pojawią się na trzeciej tegorocznej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, czekać będzie aż 14 wymagających odcinków specjalnych oraz zupełnie nowa baza rajdu zlokalizowana w Wadowicach.

Najlepsi kierowcy w Polsce ponownie zjawią się w Małopolsce, by rywalizować w trzeciej rundzie RSMP tego sezonu. W dniach 6–8 czerwca rozegrany zostanie Valvoline Rajd Małopolski 2024.Start, park serwisowy oraz baza rajdu ulokowane w tym roku zostaną w Wadowicach oraz pobliskich Jaroszowicach (Młyn Jacka Hotel & SPA), a zawody zakończy Ceremonia Mety wraz z koncertami w znanym już zawodnikom Makowie Podhalańskim.

– Zależało nam, żeby w Wadowicach powstała baza samochodowego Valvoline Rajdu Małopolski. Nasza współpraca rozpoczęła się w minionym roku, kiedy to na wadowickim rynku wspólnie organizowaliśmy konferencję prasową otwierającą rajd. Już wtedy przekonywaliśmy organizatorów, żeby utworzyli nową bazę u nas. Bardzo się cieszę, że dali się przekonać. Po pierwsze dlatego, że jest to fantastyczna sportowa impreza, a zawody te z roku na rok się rozrastają. Trzymam kciuki, żeby ten rajd wkrótce dołączył do mistrzostw Europy, a z tego co wiem, są na to duże szanse. Po drugie organizacja takiego wydarzenia ściąga do nas na kilka dni zawodników i ich ekipy, a nawet rodziny. Ale co ważniejsze, to u nas będzie stacjonowała ekipa, która cały rajd organizuje. Łącznie to kilka tysięcy osób. Według danych organizatora ubiegłoroczny rajd wygenerował ponad 2,2 miliona złotych w gotówce dla lokalnej gospodarki. Jest więc to wydarzenie, które po prostu warto mieć u siebie – mówi Bartosz Kaliński Burmistrz Wadowic.Niespełna dwa kilometry od parku serwisowego znajduje się Młyn Jacka Hotel & SPA, w którym powstanie baza rajdu, czyli m.in. biuro rajdu czy biuro prasowe. Dodatkową atrakcją będzie badanie kontrolne samochodów rajdowych, które zorganizowane zostanie na terenie prestiżowego kompleksu.

Bogate zaplecze konferencyjne i infrastruktura hotelu pomoże sprostać wymagającej organizacji rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Młyn Jacka Hotel & SPA dołączył do partnerów głównych Valvoline Rajdu Małopolski.

W tym roku Młyn Jacka Hotel&SPA staje się bazą święta sportów motoryzacji, czyli Valvoline Rajdu Małopolski. Cieszymy się, że będziemy ważną częścią tego wydarzenia i że możemy dołożyć się naszą pracą do wspólnego sukcesu. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji do prestiżowej restauracji „Spichlerz Smaków”, umiejscowionej w naszym hotelu, a także do skorzystania z bogatej oferty 8 gabinetowego SPA. Na naszych gości czekał będzie także hotelowy drink-bar oraz kręgielnia, natomiast w sobotę wieczorem zapraszamy na imprezę taneczną z DJem. Do zobaczenia na wyjątkowym Valvoline Rajdzie Małopolski – mówi Kamil Tomaszek, Dyrektor Generalny Hotelu.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama