reklama
reklama

To nie Prima Aprilisowy żart! 1 kwietnia LKS Skawa zagra z Wisłą Kraków w Wadowicach

Sport, Wiadomości, 31.03.2024 11:00, INFORMACJA PRASOWA
Zespół LKS Skawa przygotowuje się do rozgrywek w wojewódzkiej V lidze KEEZA kobiet.
To nie Prima Aprilisowy żart! 1 kwietnia LKS Skawa zagra z Wisłą Kraków w Wadowicach
Drużyna kobiet LKS Skawa Jaroszowice zagra mecz sparingowy z juniorkami zespołu Wisła Kraków na sztucznym boisku przy MKS Skawa (Wadowice ul. Błonie 2)
Mecz odbędzie się w świąteczny poniedziałek, 1 kwietnia o godzinie 14:00.

Zespół LKS Skawa przygotowuje się do rozgrywek w wojewódzkiej V lidze KEEZA kobiet. W ostatnich spotkaniach pokonał 7:3 LKS Orzeł Dębno, a ostatnio 1:0 zawodniczki LKS Skalnik Trzemeśnia. Więc można powiedzieć, że ekipa z Jaroszowic jest w przysłowiowym „gazie”, jednak trzy rozegrane w historii mecze z drużyną Wisły Kraków, 0:13 w Pucharze Polski z seniorkami w sezonie 2022/2023 oraz dwa na początku tego 2024 roku podczas obozu przygotowawczego juniorek Wisły Kraków w dwóch meczach odpowiednio 1:3 i 0:11, nie napawają optymizmem.


Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawy mecz. Kolejny test mecz odbędzie się również w niedzielę, ale 7 kwietnia o 12:00 z wiceliderkamie liderkami 4 ligi śląskiej, a konkretnie LKS Bestwina. Miejsce rozegrania meczu trzeba sprawdzić w kolejnych dniach na stronie drużyny https://www.facebook.com/WomenSkawaJaroszowice, gdzie można również się dowiedzieć o naborach do drużyny, w której aktualnie trenują dziewczyny z roczników 2009-1985, a młodsze w szkółce już od 5-6 roku życia.

Inauguracje rozrywek ligowych V ligi KEEZA kobiet Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Jaroszowianki rozpoczną w niedzielę 14 kwietnia i udadzą się na wyjazd do KS Bronowianka Kraków gdzie zagrają o godzinie 16:00, jak wstępnie planuje gospodarz.- Osoby, które będą na meczu w Lany Poniedziałek, czyli popularny śmigus-dyngus, mogą ze sobą zabrać.... zapas wody, gdyż po zakończeniu meczu i podziękowaniu za mecz, osoby chętne mogą symbolicznie kontynuować tradycje mokrego świątecznego poniedziałku w sposób kulturalny. Prosimy słuchać poleceń organizatorów oraz ubrać się na czerwono, ewentualnie klub przekaże oznaczniki zainteresowanym wspólną krótką zabawą - tzw. happeningiem, czyli umiarkowanym oblewaniem się wodą i tym samym kultywowaniem pięknej i ciekawej tradycji - informuje Franciszek Sarapata ze Skawy Jaroszowice.


INFORMAJCA PRASOWA
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama