reklama
reklama

Siatkarki MKS Andrychów odebrały puchar

Sport, Wiadomości, 09.05.2021 16:45, red
Koniec udanego sezonu w wykonaniu zawodniczek MKS Andrychów.
Siatkarki MKS Andrychów odebrały puchar

Na zakończenie sezonu siatkarki MKS Andrychów odebrały puchar za zajęcie II miejsca w I lidze małopolskiej w sezonie 2020/2021. Dla andrychowianek był to bardzo udany sezon, były o krok od awansu do II ligi. W turnieju finałowym o awans zajęły drugie miejsce. A warto podkreślić, że już kolejny rok z rzędu takie takie sukcesy realizowane są przez zespół wychowanek MKS.

- W imieniu siatkarek MKS Andrychów pragnę serdecznie podziękować wszystkim kibicom oraz sympatykom siatkówki w Andrychowie za doping i wsparcie okazywane w całym sezonie oraz podczas turnieju o awans do II ligi - mówiła trener MKS Beata Książek.

Dziękowała za gorące powitanie, jakie zgotowali drużynie kibice po powrocie z turnieju finałowego. - Takiego przywitania oraz podziękowań żadna z nas się nie spodziewała. Widząc Was wszystkich pod naszą halą łzy cisnęły się same. Dziewczyny zostawiły całe serce na parkiecie, ale dla takich kibiców warto. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Skład MKS: Agnieszka Polak, Barbara Niedziela, Aleksandra Nowak, Karolina Kuligowska, Magdalena Gibas, Zuzanna Bizoń, Martyna Matlak, Paulina Tomczyk, Julia Zięba, Dominika Cinal, Klaudia Lubera, Paulina Mider, Weronika Pałosz, Marta Magiera.

Trener: Beata Książek


foto: MKS Andrychów

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama