reklama
reklama

Powstanie nowa siłownia plenerowa

Sport, Wiadomości, 30.11.2022 08:40,
Koszt prac to blisko 229 000 zł.
Powstanie nowa siłownia plenerowa
Tym razem w Wadowicach, na placu w rejonie ul. Wojtyłów 14 i 16, przy budynku, w którym mieści się Środowiskowy Dom Samopomocy. Do do tej pory był tam niezagospodarowany, betonowy plac. Wkrótce to się zmieni.

W Starostwie Powiatowym w Wadowicach podpisano umowę na wykonanie w tym miejscu siłowni zewnętrznej, dostępnej dla wszystkich chętnych, spragnionych aktywności fizycznej.

- Prace przy ul. Wojtyłów prowadzi Przedsiębiorstwo Budowlane Lurka z Białki. Zakres robót obejmuje m.in. rozbiórkę istniejącej nawierzchni i budowę nowej, wykonanie nowego ogrodzenia i montaż urządzeń. Chodzi m.in. o stół do tenisa stołowego, stolik do szachów i popularnego „chińczyka”, rower do ćwiczenia nóg i rąk, tzw. narciarz/surfer – wahadło oraz piechur/biegacz. Wszystkie urządzenia będą przystosowane dla osób pełnosprawnych fizycznie, z lekką niepełnosprawnością fizyczną oraz dla niepełnosprawnych intelektualnie. Siłownia będzie ogólnodostępna. Koszt prac to blisko 229 000 zł, z czego dofinansowanie z MIRS to dokładnie 86 560 zł - informuje wadowickie Starostwo Powiatowe.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama