Podbudowani środowym, pierwszym w tym sezonie, zwycięstwem 1-0 z Popradem Muszyna, trzecioligowi piłkarze Beskidu Andrychów grali w sobotnie przedpołudnie z rezerwami Wisły Kraków. CudU nie było. Andrychowianie przegrali 0-4
iii liga - KOLEJKA 31 |
2016-05-22 17:00 |
Wisła Sandomierz |
0-1 |
Garbarnia Kraków |
2016-05-22 17:00 |
Wolania Wola Rzędzińska |
0-3 |
Cracovia II |
2016-05-21 17:00 |
Poprad Muszyna |
4-3 |
Podhale Nowy Targ |
2016-05-21 17:00 |
Hutnik Nowa Huta |
2-1 |
Spartakus Daleszyce |
2016-05-21 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4-1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2016-05-21 16:00 |
Korona II Kielce |
1-2 |
Soła II Oświęcim |
2016-05-21 11:00 |
Wisła II Kraków |
4-0 |
Beskid Andrychów |
2016-05-21 11:00 |
Unia Tarnów |
4-0 |
Łysica Bodzentyn |
1. |
Garbarnia Kraków |
64 |
64:27 |
2. |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
59 |
59:23 |
3. |
Spartakus Daleszyce |
55 |
59:38 |
4. |
Podhale Nowy Targ |
54 |
59:41 |
5. |
Soła Oświęcim |
54 |
56:31 |
6. |
Cracovia II |
52 |
72:39 |
7. |
Wisła II Kraków |
52 |
65:41 |
8. |
Unia Tarnów |
47 |
42:39 |
9. |
Hutnik Nowa Huta |
42 |
42:47 |
10. |
Czarni Połaniec |
42 |
40:48 |
11. |
Wisła Sandomierz |
39 |
40:51 |
12. |
Korona II Kielce |
36 |
42:37 |
13. |
Łysica Bodzentyn |
35 |
36:55 |
14. |
Poprad Muszyna |
33 |
30:53 |
15. |
Sparta Kazimierza Wielka |
23 |
30:48 |
16. |
Wolania Wola Rzędzińska |
14 |
38:83 |
17. |
Beskid Andrychów |
5 |
16:90 |
iv liga - KOLEJKA 26 |
2016-05-22 17:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
1-0 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2016-05-21 17:30 |
Górnik Wieliczka |
2-1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2016-05-21 17:00 |
MKS Trzebinia-Siersza |
4-1 |
Halniak Maków Podhalański |
2016-05-21 17:00 |
Iskra Klecza Dolna |
0-1 |
Skawinka Skawina |
2016-05-21 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
4-1 |
Proszowianka Proszowice |
2016-05-21 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
2-0 |
Górnik Libiąż |
2016-05-21 17:00 |
Michałowianka Michałowice |
1-2 |
Orzeł Piaski Wielkie |
2016-05-21 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0-3 |
Wiślanka Grabie |
1. |
MKS Trzebinia-Siersza |
54 |
60:26 |
2. |
Jutrzenka Giebułtów |
52 |
45:23 |
3. |
Orzeł Piaski Wielkie |
50 |
48:33 |
4. |
Wiślanie Jaśkowice |
48 |
61:35 |
5. |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
45 |
41:38 |
6. |
Skawinka Skawina |
44 |
42:34 |
7. |
Wiślanka Grabie |
43 |
43:30 |
8. |
Iskra Klecza Dolna |
40 |
46:37 |
9. |
Michałowianka Michałowice |
39 |
50:35 |
10. |
Proszowianka Proszowice |
35 |
50:38 |
11. |
Górnik Wieliczka |
30 |
39:44 |
12. |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
28 |
23:40 |
13. |
Halniak Maków Podhalański |
24 |
31:45 |
14. |
Garbarz Zembrzyce |
21 |
25:56 |
15. |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
20 |
33:63 |
16. |
Górnik Libiąż |
9 |
20:80 |
v liga - KOLEJKA 25 |
2016-05-22 17:00 |
LKS Bobrek |
2-1 |
LKS Żarki |
2016-05-22 17:00 |
Orzeł Ryczów |
1-0 |
Tempo Białka |
2016-05-22 17:00 |
Soła II Oświęcim |
7-0 |
Skawa Wadowice |
2016-05-21 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
5-1 |
Zagórzanka Zagórze |
2016-05-21 17:00 |
Unia Oświęcim |
8-0 |
Soła Łęki |
2016-05-21 11:00 |
KS Chełmek |
2-6 |
Dąb Paszkówka |
2016-05-21 11:00 |
Niwa Nowa Wieś |
2-0 |
Jałowiec Stryszawa |
2016-05-21 11:00 |
Brzezina Osiek |
0-1 |
Sokół Przytkowice |
1. |
Unia Oświęcim |
53 |
56:17 |
2. |
Orzeł Ryczów |
47 |
56:30 |
3. |
Brzezina Osiek |
43 |
40:31 |
4. |
Soła II Oświęcim |
42 |
51:27 |
5. |
Tempo Białka |
39 |
34:19 |
6. |
Nadwiślanin Gromiec |
39 |
47:34 |
7. |
Zagórzanka Zagórze |
38 |
46:36 |
8. |
LKS Bobrek |
34 |
51:54 |
9. |
LKS Żarki |
34 |
42:47 |
10. |
Niwa Nowa Wieś |
34 |
42:32 |
11. |
KS Chełmek |
31 |
32:43 |
12. |
Sokół Przytkowice |
30 |
20:43 |
13. |
Soła Łęki |
25 |
34:67 |
14. |
Dąb Paszkówka |
25 |
31:55 |
15. |
Jałowiec Stryszawa |
21 |
34:56 |
16. |
Skawa Wadowice |
20 |
25:49 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 22 |
2016-05-22 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
7-1 |
Płomień Sosnowice |
2016-05-22 17:00 |
Halniak Targanice |
3-0 |
Cedron Brody |
2016-05-22 17:00 |
Lachy Lachowice |
3-1 |
Stanisławianka Stanisław Dolny |
2016-05-22 17:00 |
Leskowiec Rzyki |
2-1 |
Naroże Juszczyn |
2016-05-22 15:00 |
Burza Roczyny |
0-2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2016-05-21 17:00 |
Relaks Wysoka |
2-1 |
Astra Spytkowice |
2016-05-21 17:00 |
Żarek Barwałd Górny |
2-2 |
Orzeł Wieprz |
1. |
Cedron Brody |
47 |
58:27 |
2. |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
47 |
55:25 |
3. |
Naroże Juszczyn |
44 |
48:29 |
4. |
Leskowiec Rzyki |
38 |
42:36 |
5. |
Orzeł Wieprz |
37 |
40:33 |
6. |
Relaks Wysoka |
34 |
34:30 |
7. |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
33 |
43:28 |
8. |
Astra Spytkowice |
31 |
38:30 |
9. |
Płomień Sosnowice |
25 |
36:56 |
10. |
Halniak Targanice |
25 |
34:34 |
11. |
Stanisławianka Stanisław Dolny |
22 |
38:50 |
12. |
Burza Roczyny |
21 |
30:51 |
13. |
Żarek Barwałd Górny |
16 |
28:51 |
14. |
Lachy Lachowice |
15 |
33:77 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 18 |
2016-05-22 17:00 |
Zgoda Malec |
0-1 |
Orzeł Witkowice |
2016-05-21 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
0-2 |
LKS Jawiszowice |
2016-05-21 17:00 |
Iskra Brzezinka |
2-2 |
Strumień Polanka Wielka |
2016-05-21 17:00 |
Górnik Brzeszcze |
2-4 |
Zatorzanka Zator |
2016-05-21 17:00 |
Strażak Rajsko |
2-1 |
Hejnał Kęty |
2016-05-21 17:00 |
LKS Gorzów |
5-1 |
Skawa Podolsze |
1. |
LKS Jawiszowice |
46 |
41:9 |
2. |
LKS Gorzów |
38 |
42:18 |
3. |
Strażak Rajsko |
36 |
49:20 |
4. |
Hejnał Kęty |
32 |
45:22 |
5. |
Zatorzanka Zator |
30 |
39:33 |
6. |
Górnik Brzeszcze |
26 |
29:25 |
7. |
Zgoda Malec |
22 |
37:45 |
8. |
Skawa Podolsze |
21 |
21:46 |
9. |
Przeciszovia Przeciszów |
21 |
29:33 |
10. |
Strumień Polanka Wielka |
18 |
31:37 |
11. |
Orzeł Witkowice |
13 |
17:49 |
12. |
Iskra Brzezinka |
5 |
18:61 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 15 |
2016-05-22 17:00 |
LKS Głębowice |
0-2 |
LKS Poręba Wielka |
2016-05-22 17:00 |
Sygnał Włosienica |
2-4 |
Solavia Grojec |
2016-05-21 17:00 |
LKS Palczowice |
0-2 |
LKS Piotrowice |
2016-05-21 17:00 |
LKS Bulowice |
2-1 |
Pogórze Gierałtowice |
2016-05-21 17:00 |
Zaborzanka Zaborze |
6-0 |
Puls Broszkowice |
1. |
Zaborzanka Zaborze |
35 |
44:15 |
2. |
Solavia Grojec |
32 |
46:25 |
3. |
LKS Piotrowice |
29 |
29:20 |
4. |
LKS Poręba Wielka |
25 |
39:27 |
5. |
LKS Bulowice |
24 |
24:23 |
6. |
Pogórze Gierałtowice |
24 |
30:22 |
7. |
LKS Głębowice |
12 |
29:44 |
8. |
LKS Palczowice |
12 |
21:48 |
9. |
Sygnał Włosienica |
11 |
15:33 |
10. |
Puls Broszkowice |
10 |
18:38 |
b klasa wadowice gr i - KOLEJKA 18 |
2016-05-22 17:00 |
Olimpia Zebrzydowice |
2-2 |
Jubilat Izdebnik |
2016-05-22 17:00 |
Świt Osielec |
1-2 |
Strzelec Budzów |
2016-05-22 17:00 |
Dąb Sidzina |
4-1 |
Błyskawica Marcówka |
2016-05-22 17:00 |
LKS Bieńkówka |
3-1 |
Watra Zawoja |
2016-05-22 14:00 |
Grom Grzechynia |
2-4 |
Żuraw Krzeszów |
2016-05-21 17:00 |
KS Bystra |
1-4 |
Huragan Skawica |
1. |
Grom Grzechynia |
39 |
62:25 |
2. |
Żuraw Krzeszów |
32 |
38:26 |
3. |
Strzelec Budzów |
30 |
36:20 |
4. |
Jubilat Izdebnik |
30 |
44:33 |
5. |
Dąb Sidzina |
28 |
32:25 |
6. |
Błyskawica Marcówka |
27 |
37:31 |
7. |
Watra Zawoja |
26 |
29:26 |
8. |
KS Bystra |
21 |
28:40 |
9. |
LKS Bieńkówka |
20 |
30:37 |
10. |
Huragan Skawica |
18 |
37:64 |
11. |
Olimpia Zebrzydowice |
17 |
19:27 |
12. |
Świt Osielec |
10 |
26:64 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 18 |
2016-05-22 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
4-1 |
Żarek Stronie |
2016-05-22 17:00 |
Olimpia Chocznia |
6-0 |
Wikliniarz Woźniki |
2016-05-22 16:00 |
Amator Babica |
0-3 |
Huragan Inwałd |
2016-05-22 15:00 |
Wisła Łączany |
2-1 |
Borowik Bachowice |
2016-05-21 17:00 |
Dąb Tomice |
3-2 |
Przełęcz Kossowa |
2016-05-21 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
2-1 |
Sokół Frydrychowice |
1. |
Huragan Inwałd |
46 |
76:22 |
2. |
Olimpia Chocznia |
40 |
54:30 |
3. |
Borowik Bachowice |
35 |
44:19 |
4. |
Wikliniarz Woźniki |
32 |
48:46 |
5. |
Dąb Tomice |
30 |
38:30 |
6. |
Wisła Łączany |
24 |
31:35 |
7. |
Leńczanka Leńcze |
23 |
41:42 |
8. |
Przełęcz Kossowa |
22 |
32:42 |
9. |
Sokół Frydrychowice |
15 |
20:44 |
10. |
Amator Babica |
14 |
20:29 |
11. |
Nadwiślanka Brzeźnica |
14 |
25:49 |
12. |
Żarek Stronie |
9 |
11:52 |
c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 14 |
2016-05-22 17:00 |
Zryw Lanckorona |
2-1 |
Pogoń Bugaj |
2016-05-22 17:00 |
Filkówka Barwałd Średni |
3-0 |
Jastrzębianka Jastrzębia |
2016-05-21 17:00 |
Skawa Jaroszowice |
2-2 |
Korona Skawinki |
2016-05-21 16:00 |
Spartak Skawce |
1-1 |
Tarnawianka Tarnawa |
1. |
Tarnawianka Tarnawa |
29 |
42:20 |
2. |
Skawa Jaroszowice |
28 |
36:11 |
3. |
Chełm Stryszów |
23 |
31:18 |
4. |
Korona Skawinki |
22 |
31:20 |
5. |
Pogoń Bugaj |
17 |
21:26 |
6. |
Filkówka Barwałd Średni |
15 |
22:27 |
7. |
Spartak Skawce |
8 |
28:50 |
8. |
Zryw Lanckorona |
7 |
18:31 |
9. |
Jastrzębianka Jastrzębia |
6 |
11:37 |
c klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 14 |
2016-05-22 17:00 |
Gronie Zagórnik |
2-0 |
Orzeł Radocza |
2016-05-22 14:00 |
Sokół Chrząstowice |
2-3 |
Skawa Witanowice |
2016-05-22 14:00 |
Victoria Półwieś |
2-0 |
Dąb II Paszkówka |
2016-05-21 17:00 |
Orzeł II Ryczów |
2-7 |
Czarni Koziniec |
2016-05-21 15:00 |
Zaskawianka Wadowice |
0-7 |
Gród Grodzisko |
1. |
Gród Grodzisko |
38 |
48:13 |
2. |
Skawa Witanowice |
33 |
39:25 |
3. |
Victoria Półwieś |
28 |
38:14 |
4. |
Gronie Zagórnik |
25 |
39:29 |
5. |
Czarni Koziniec |
24 |
37:23 |
6. |
Orzeł II Ryczów |
18 |
28:35 |
7. |
Zaskawianka Wadowice |
13 |
32:43 |
8. |
Sokół Chrząstowice |
12 |
29:45 |
9. |
Dąb II Paszkówka |
9 |
15:49 |
10. |
Orzeł Radocza |
3 |
16:45 |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Brak komentarzy