W środę (13.09) rozegrano kolejne mecze w Pucharze Polski na szczeblu podokręgu wadowickiego.
PODOKRĘG WADOWICKI, V runda
6.09; Błyskawica Marcówka - Huragan Inwałd 2-0
13.09; Babia Góra Sucha Beskidzka - Sosnowianka Stanisław Dolny 4-6
13. 09; Żarek Barwałd Górny - Orzeł Ryczów 2-7
Tarnawianka Tarnawa wolny los
iv liga - KOLEJKA 7 |
|
Pcimianka Pcim |
mecz odwołany |
Wiślanka Grabie |
2017-09-17 16:00 |
Hutnik Kraków |
5-4 |
Górnik Wieliczka |
2017-09-16 16:30 |
KS Olkusz |
2-5 |
Dalin Myślenice |
2017-09-16 16:30 |
Unia Oświęcim |
3-1 |
KS TS Węgrzce |
2017-09-16 16:00 |
Iskra Klecza Dolna |
1-2 |
Orzeł Piaski Wielkie |
2017-09-16 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
2-1 |
Clepardia Kraków |
2017-09-16 16:00 |
Michałowianka Michałowice |
2-1 |
Beskid Andrychów |
2017-09-16 16:00 |
Orzeł Ryczów |
7-2 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
1. |
Dalin Myślenice |
19 |
21:4 |
2. |
Hutnik Kraków |
15 |
25:15 |
3. |
Górnik Wieliczka |
15 |
20:11 |
4. |
Unia Oświęcim |
15 |
18:11 |
5. |
Wiślanka Grabie |
15 |
17:10 |
6. |
Jutrzenka Giebułtów |
13 |
15:5 |
7. |
Pcimianka Pcim |
12 |
17:8 |
8. |
Michałowianka Michałowice |
12 |
14:11 |
9. |
Orzeł Ryczów |
10 |
18:15 |
10. |
Orzeł Piaski Wielkie |
10 |
10:16 |
11. |
Clepardia Kraków |
7 |
18:15 |
12. |
Beskid Andrychów |
7 |
15:23 |
13. |
KS TS Węgrzce |
4 |
11:18 |
14. |
Iskra Klecza Dolna |
1 |
5:20 |
15. |
KS Olkusz |
1 |
7:25 |
16. |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
1 |
6:30 |
iv liga kobiet - KOLEJKA 3 |
2017-09-17 13:00 |
Prądniczanka II Kraków |
2-1 |
Jedynka Krzeszowice |
2017-09-17 12:00 |
Wisła Brzeźnica |
4-1 |
AS Świątniki Górne |
2017-09-16 16:00 |
Pogorzanka Pogorzyce |
3-0 |
Novi Narama |
4 listopada
|
Queens Witanowice |
przełożony
|
Panda Burza Roczyny |
2017-09-16 15:00 |
Victoria Zalas |
0-3 |
Zielonka Wrząsowice |
1. |
Zielonka Wrząsowice |
9 |
9:2 |
2. |
Pogorzanka Pogorzyce |
9 |
7:0 |
3. |
Wisła Brzeźnica |
6 |
10:6 |
4. |
Prądniczanka II Kraków |
6 |
8:5 |
5. |
Queens Witanowice |
3 |
6:4 |
6. |
Victoria Zalas |
3 |
6:7 |
7. |
Panda Burza Roczyny |
3 |
6:8 |
8. |
Jedynka Krzeszowice |
3 |
5:8 |
9. |
AS Świątniki Górne |
0 |
2:9 |
10. |
Novi Narama |
0 |
2:12 |
v liga - KOLEJKA 7 |
2017-09-17 16:00 |
LKS Jawiszowice |
3-1 |
Dąb Paszkówka |
2017-09-17 16:00 |
Tempo Białka |
odwołany |
Brzezina Osiek |
|
Nadwiślanin Gromiec |
odwołany |
Victoria 1918 Jaworzno |
2017-09-16 16:00 |
KS Chełmek |
3-0 |
LKS Żarki |
2017-09-16 16:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
0-5 |
Garbarz Zembrzyce |
2017-09-16 16:00 |
Zagórzanka Zagórze |
1-0 |
Zatorzanka Zator |
2017-09-16 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
8-0 |
Naroże Juszczyn |
1. |
LKS Jawiszowice |
18 |
22:9 |
2. |
Victoria 1918 Jaworzno |
15 |
22:7 |
3. |
Niwa Nowa Wieś |
14 |
22:6 |
4. |
KS Chełmek |
14 |
15:9 |
5. |
Brzezina Osiek |
12 |
17:7 |
6. |
Tempo Białka |
10 |
13:5 |
7. |
Garbarz Zembrzyce |
10 |
15:10 |
8. |
Nadwiślanin Gromiec |
8 |
11:7 |
9. |
LKS Żarki |
8 |
12:16 |
10. |
Naroże Juszczyn |
7 |
13:22 |
11. |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
6 |
12:16 |
12. |
Halniak Maków Podhalański |
3 |
8:18 |
13. |
Dąb Paszkówka |
3 |
5:23 |
14. |
Zagórzanka Zagórze |
3 |
4:22 |
15. |
Zatorzanka Zator |
1 |
6:20 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 7 |
2017-09-17 16:00 |
Dąb Tomice |
odwołany |
Olimpia Chocznia |
2017-09-17 16:00 |
Strzelec Budzów |
odwołany |
Relaks Wysoka |
2017-09-17 16:00 |
Leskowiec Rzyki |
odwołany |
Burza Roczyny |
2017-09-17 15:00 |
BCS Zawoja |
3-1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2017-09-16 16:00 |
Żarek Barwałd Górny |
0-7 |
Sokół Przytkowice |
2017-09-16 16:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4-2 |
Orzeł Wieprz |
2017-09-16 16:00 |
Astra Spytkowice |
1-1 |
Skawa Wadowice |
2017-09-16 15:00 |
Huragan Inwałd |
3-2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
1. |
Sokół Przytkowice |
19 |
31:5 |
2. |
Skawa Wadowice |
17 |
17:7 |
3. |
Jałowiec Stryszawa |
16 |
14:7 |
4. |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
13 |
17:10 |
5. |
Relaks Wysoka |
10 |
21:6 |
6. |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
10 |
18:14 |
7. |
Żarek Barwałd Górny |
9 |
12:16 |
8. |
Dąb Tomice |
9 |
11:23 |
9. |
Huragan Inwałd |
8 |
10:14 |
10. |
Burza Roczyny |
7 |
16:14 |
11. |
BCS Zawoja |
7 |
11:13 |
12. |
Orzeł Wieprz |
7 |
12:16 |
13. |
Astra Spytkowice |
7 |
11:18 |
14. |
Leskowiec Rzyki |
4 |
9:19 |
15. |
Olimpia Chocznia |
4 |
11:31 |
16. |
Strzelec Budzów |
3 |
4:12 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 6 |
2017-09-17 16:00 |
LKS Bobrek |
1:5 |
Strażak Rajsko |
2017-09-17 16:00 |
Strumień Polanka Wielka |
6:4 |
Skawa Podolsze |
2017-09-17 16:00 |
Zgoda Malec |
5:2 |
Orzeł Witkowice |
2017-09-16 16:00 |
Hejnał Kęty |
9:0 |
Przeciszovia Przeciszów |
2017-09-16 16:00 |
LKS Bulowice |
2:1 |
LKS Piotrowice |
2017-09-16 16:00 |
Soła Łęki |
2:3 |
Górnik Brzeszcze |
1. |
Górnik Brzeszcze |
18 |
25:8 |
2. |
Hejnał Kęty |
15 |
21:2 |
3. |
Strażak Rajsko |
15 |
19:3 |
4. |
Strumień Polanka Wielka |
12 |
16:14 |
5. |
Orzeł Witkowice |
9 |
17:11 |
6. |
Zgoda Malec |
7 |
14:16 |
7. |
Przeciszovia Przeciszów |
7 |
8:22 |
8. |
Soła Łęki |
6 |
11:13 |
9. |
LKS Bobrek |
6 |
16:19 |
10. |
LKS Bulowice |
6 |
9:15 |
11. |
Solavia Grojec |
3 |
5:18 |
12. |
LKS Piotrowice |
2 |
8:14 |
13. |
Skawa Podolsze |
0 |
9:23 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 5 |
2017-09-17 16:00 |
Pogórze Gierałtowice |
3-1 |
Sygnał Włosienica |
2017-09-17 16:00 |
LKS Poręba Wielka |
2-0 |
Soła II Oświęcim |
2017-09-16 16:00 |
LKS Gorzów |
|
Iskra Brzezinka |
2017-09-16 16:00 |
Puls Broszkowice |
3-0 |
LKS Głębowice |
2017-09-16 16:00 |
LKS Palczowice |
3-2 |
LKS Harmęże |
1. |
Pogórze Gierałtowice |
12 |
15:9 |
2. |
Soła II Oświęcim |
10 |
13:3 |
3. |
LKS Gorzów |
9 |
16:7 |
4. |
Puls Broszkowice |
7 |
10:8 |
5. |
LKS Palczowice |
7 |
8:10 |
6. |
LKS Harmęże |
6 |
9:18 |
7. |
Sygnał Włosienica |
5 |
5:7 |
8. |
LKS Poręba Wielka |
4 |
8:13 |
9. |
LKS Głębowice |
4 |
8:16 |
10. |
Iskra Brzezinka |
3 |
3:4 |
b klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 5 |
2017-09-17 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
odwołany |
Leńczanka Leńcze |
2017-09-17 16:00 |
Korona Skawinki |
9-2 |
LKS Bieńkówka |
2017-09-17 16:00 |
Dąb Sidzina |
1-1 |
Żarek Stronie |
2017-09-17 14:00 |
Grom Grzechynia |
1-0 |
Tarnawianka Tarnawa |
2017-09-16 16:00 |
KS Bystra |
0-1 |
Olimpia Zebrzydowice |
2017-09-16 16:00 |
Błyskawica Marcówka |
4-1 |
Lachy Lachowice |
2017-09-16 16:00 |
Chełm Stryszów |
0-3 |
Huragan Skawica |
1. |
Huragan Skawica |
15 |
15:3 |
2. |
Błyskawica Marcówka |
13 |
14:3 |
3. |
Żuraw Krzeszów |
12 |
19:0 |
4. |
Żarek Stronie |
10 |
12:9 |
5. |
Leńczanka Leńcze |
7 |
12:7 |
6. |
Chełm Stryszów |
7 |
8:7 |
7. |
Dąb Sidzina |
6 |
11:9 |
8. |
Olimpia Zebrzydowice |
6 |
5:9 |
9. |
Grom Grzechynia |
6 |
9:16 |
10. |
Lachy Lachowice |
6 |
10:20 |
11. |
KS Bystra |
3 |
4:8 |
12. |
Korona Skawinki |
3 |
11:18 |
13. |
Tarnawianka Tarnawa |
3 |
7:14 |
14. |
LKS Bieńkówka |
1 |
6:20 |
b klasa wadowice gr. 2- KOLEJKA 5 |
2017-09-17 16:00 |
Przełęcz Kossowa |
odwołany |
Gród Grodzisko |
2017-09-17 16:00 |
Halniak Targanice |
odwołany |
Amator Babica |
2017-09-17 14:00 |
Sokół Chrząstowice |
1-4 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2017-09-17 11:00 |
Skawa Witanowice |
0-5 |
Wisła Łączany |
2017-09-17 11:00 |
Czarni Koziniec |
0-6 |
Borowik Bachowice |
2017-09-16 16:00 |
Wikliniarz Woźniki |
6-1 |
Sokół Frydrychowice |
2017-09-16 16:00 |
Skawa Jaroszowice |
3-0 |
Victoria Półwieś |
1. |
Nadwiślanka Brzeźnica |
15 |
22:4 |
2. |
Borowik Bachowice |
12 |
21:11 |
3. |
Halniak Targanice |
10 |
26:3 |
4. |
Przełęcz Kossowa |
10 |
16:7 |
5. |
Wisła Łączany |
9 |
15:9 |
6. |
Wikliniarz Woźniki |
9 |
14:12 |
7. |
Gród Grodzisko |
9 |
11:10 |
8. |
Amator Babica |
7 |
12:7 |
9. |
Skawa Jaroszowice |
6 |
10:17 |
10. |
Skawa Witanowice |
4 |
11:15 |
11. |
Sokół Chrząstowice |
3 |
10:17 |
12. |
Czarni Koziniec |
3 |
6:20 |
13. |
Sokół Frydrychowice |
0 |
5:19 |
14. |
Victoria Półwieś |
0 |
3:31 |
c klasa wadowice - KOLEJKA 5 |
2017-09-17 16:00 |
Gronie Zagórnik |
odwołany |
Orzeł II Wieprz |
2017-09-17 16:00 |
Zryw Lanckorona |
6-2 |
Iskra II Klecza Dolna |
2017-09-17 16:00 |
Płomień Sosnowice |
2-4 |
Jubilat Izdebnik |
2017-09-17 11:00 |
Orzeł Radocza |
7-1 |
Świt Osielec |
2017-09-16 16:00 |
Pogoń Bugaj |
6-1 |
Jastrzębianka Jastrzębia |
2017-09-16 16:00 |
Zaskawianka Zaskawie |
6-1 |
Łysa Góra Zawadka |
1. |
Jubilat Izdebnik |
15 |
14:5 |
2. |
Orzeł Radocza |
10 |
14:5 |
3. |
Płomień Sosnowice |
8 |
13:8 |
4. |
Zryw Lanckorona |
8 |
17:13 |
5. |
Zaskawianka Zaskawie |
7 |
16:11 |
6. |
Gronie Zagórnik |
7 |
10:6 |
7. |
Orzeł II Wieprz |
6 |
8:6 |
8. |
Świt Osielec |
5 |
10:14 |
9. |
Pogoń Bugaj |
4 |
11:16 |
10. |
Iskra II Klecza Dolna |
3 |
10:19 |
11. |
Jastrzębianka Jastrzębia |
3 |
8:20 |
12. |
Łysa Góra Zawadka |
2 |
7:15 |
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Brak komentarzy