III LIGA / KOLEJKA 26 | |||
2014-04-30 17:30 | Beskid Andrychów | 2-0 |
Soła Oświęcim |
2014-04-30 17:00 | Poroniec Poronin | 0-2 |
Wisła II Kraków |
Przebój Wolbrom | 0-3 vo |
Wisła Sandomierz | |
2014-04-30 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-2 |
Dalin Myślenice |
2014-04-30 17:00 | Granat Skarżysko-Kamienna | 2-1 |
Unia Tarnów |
2014-04-30 17:00 | BKS Bochnia | 1-1 |
Korona II Kielce |
2014-04-30 17:00 | Wierna Małogoszcz | 0-1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2014-04-30 17:00 | Górnik Libiąż | 1-1 |
Łysica Bodzentyn |
2014-04-30 17:00 | Nida Pińczów | 0-1 |
Poprad Muszyna |
IV LIGA / KOLEJKA 23 | |||
2014-05-07 17:30 | Sokół Przytkowice | Wiślanie Jaśkowice | |
2014-04-30 17:30 | MKS Trzebinia-Siersza | 1-1 |
Halniak Maków Podhalański |
2014-04-30 17:30 | Karpaty Siepraw | 3-1 |
Borek Kraków |
2014-04-30 17:30 | Orzeł Piaski Wielkie | 0-3 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2014-04-30 17:30 | Górnik Wieliczka | 3-1 |
Cracovia II |
2014-04-30 17:30 | Jutrzenka Giebułtów | 0-0 |
Iskra Klecza Dolna |
2014-04-30 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 3-1 |
Zieleńczanka Zielonki |
2014-04-30 17:00 | Świt Krzeszowice | 1-1 |
Niwa Nowa Wieś |
V LIGA / KOLEJKA 21 | |||
2014-05-01 16:00 | Soła Łęki | 4-1 |
KS Chełmek |
2014-05-01 16:00 | Przeciszovia Przeciszów | 1-1 |
Brzezina Osiek |
2014-05-01 16:00 | Orzeł Balin | 2-5 |
Cedron Brody |
2014-04-30 17:00 | Iskra Brzezinka | 1-7 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2014-04-30 17:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 5-0 |
Tempo Białka |
2014-04-30 17:00 | Skawa Wadowice | 4-2 |
Zagórzanka Zagórze |
2014-04-30 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 1-2 |
Unia Oświęcim |
2014-04-30 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 2-2 |
Górnik Brzeszcze |
KLASA A WADOWICE / KOLEJKA 19 | |||
2014-05-01 18:00 | Strzelec Budzów | 0-3 vo |
Dąb Paszkówka |
2014-05-01 17:00 | Orzeł Wieprz | 2-0 |
Stanisławianka Stanisław Dolny |
2014-05-01 17:00 | Błyskawica Marcówka | 1-3 |
Naroże Juszczyn |
2014-05-01 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 1-1 |
Leskowiec Rzyki |
2014-05-01 17:00 | Relaks Wysoka | 3-0 |
Leńczanka Leńcze |
2014-05-01 17:00 | Jubilat Izdebnik | 2-5 |
Orzeł Ryczów |
2014-05-01 17:00 | Burza Roczyny | 3-1 |
Lachy Lachowice |
Przypominamy, że w naszym serwisie dostępne są kompletne terminarze rozgrywek wszystkich lig w regionie: od III ligi do klasy C. ZOBACZ
Tabele wszystkich lig można zobaczyć na stronie głównej sport.mamNewsa.pl.
Znasz wynik, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
Brak komentarzy