III LIGA / KOLEJKA 27 | |||
2015-05-02 11:00 | Garbarnia Kraków | 2-2 | Poroniec Poronin |
2015-05-03 17:00 | Wisła Sandomierz | 2-0 | Hutnik Nowa Huta |
2015-05-03 17:00 | Granat Skarżysko-Kamienna | 3-0 | Czarni Połaniec |
2015-05-02 17:00 | Soła Oświęcim | 6-0 | Wierna Małogoszcz |
2015-05-02 17:00 | Unia Tarnów | 1-0 | Poprad Muszyna |
2015-05-02 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1-0 | Łysica Bodzentyn |
2015-05-02 17:00 | Beskid Andrychów | 1-1 | Wisła II Kraków |
2015-05-02 16:30 | Partyzant Radoszyce | 3-1 | Wolania Wola Rzędzińska |
2015-05-02 16:00 | Korona II Kielce | 0-0 | MKS Trzebinia-Siersza |
ZOBACZ: Zdjęcia z meczu Beskid Andrychów - Wisła II Kraków
IV LIGA / KOLEJKA 23 | |||
2015-05-03 17:00 | Proszowianka Proszowice | 1-1 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2015-05-02 17:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 3-1 | Karpaty Siepraw |
2015-05-02 17:00 | Wiślanie Jaśkowice | 1-3 | Jutrzenka Giebułtów |
2015-05-03 16:00 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 2-0 | Niwa Nowa Wieś |
2015-05-02 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 1-3 | Wiślanka Grabie |
2015-05-02 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 3-1 | Halniak Maków Podhalański |
2015-05-02 11:00 | Cracovia II | 4-0 | Iskra Klecza Dolna |
2015-05-02 17:00 | Świt Krzeszowice | 2-1 | Górnik Libiąż |
V LIGA / KOLEJKA 22 | |||
2015-05-03 17:00 | Tempo Białka | 1-2 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2015-05-03 17:00 | Dąb Paszkówka | 3-2 | Górnik Brzeszcze |
2015-05-03 16:00 | Soła II Oświęcim | 1-1 | Zagórzanka Zagórze |
2015-05-02 17:00 | Skawa Wadowice | 2-1 | Soła Łęki |
2015-05-02 17:00 | Sokół Przytkowice | 2-1 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2015-05-01 17:00 | MKS Alwernia | 2-1 | Brzezina Osiek |
2015-05-02 17:00 | Orzeł Balin | 2-1 | Nadwiślanin Gromiec |
2015-05-02 16:00 | Unia Oświęcim | 0-0 | KS Chełmek |
KLASA A WADOWICE / KOLEJKA 19 | |||
2015-05-02 16:00 | Burza Roczyny | 0-4 | Cedron Brody |
2015-05-03 17:00 | Strzelec Budzów | 7-1 | Leńczanka Leńcze |
2015-05-03 17:00 | Żarek Stronie | 0-2 | Grom Grzechynia |
2015-05-03 17:00 | Naroże Juszczyn | 2-3 | Relaks Wysoka |
2015-05-03 17:00 | Astra Spytkowice | 1-1 | Orzeł Wieprz |
2015-05-03 17:00 | Halniak Targanice | 1-7 | Orzeł Ryczów |
2015-05-03 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 2-2 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
ZOBACZ: Zdjęcia z meczu Halniak Targanice - Orzeł Ryczów
KLASA A OŚWIĘCIM / KOLEJKA 15 | |||
2015-05-03 17:00 | Strumień Polanka Wielka | 4-3 | LKS Gorzów |
2015-05-02 17:00 | Zgoda Malec | 2-3 | Orzeł Witkowice |
2015-05-02 17:00 | Pogórze Gierałtowice | 1-0 | Zatorzanka Zator |
2015-05-03 17:00 | LKS Bobrek | 5-3 | LKS Jawiszowice |
2015-05-03 11:00 | Solavia Grojec | 2-3 | Przeciszovia Przeciszów |
2015-05-02 17:00 | Strażak Rajsko | 4-0 | Iskra Brzezinka |
KLASA B WADOWICE I / KOLEJKA 15 | |||
2015-05-03 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 2-3 | Błyskawica Marcówka |
2015-05-03 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 4-2 | Filkówka Barwałd Średni |
2015-05-03 17:00 | Lachy Lachowice | 1-3 | Jubilat Izdebnik |
2015-05-03 17:00 | Watra Zawoja | 1-1 | Żuraw Krzeszów |
2015-05-03 14:00 | Huragan Skawica | 2-1 | Dąb Sidzina |
2015-05-02 17:00 | KS Bystra | 5-3 | Tarnawianka Tarnawa |
KLASA B WADOWICE II / KOLEJKA 15 | |||
2015-05-01 17:00 | Olimpia Chocznia | 4-3 | Płomień Sosnowice |
2015-05-03 11:00 | Przełęcz Kossowa | 1-1 | Amator Babica |
2015-05-03 17:00 | Leskowiec Rzyki | 4-2 | Huragan Inwałd |
2015-05-03 17:00 | Skawa Jaroszowice | 0-3 | Wisła Łączany |
2015-05-01 17:00 | Borowik Bachowice | 2-1 | Sokół Frydrychowice |
ZOBACZ: Zdjęcia z meczu Leskowiec Rzyki - Huragan Inwałd
KLASA B OŚWIĘCIM / KOLEJKA 15 | |||
2015-05-01 17:00 | LKS Głębowice | 2-2 | Hejnał Kęty |
2015-05-03 17:00 | LKS Piotrowice | 1-5 | LKS Bulowice |
2015-05-03 17:00 | LKS Poręba Wielka | 1-2 | Sygnał Włosienica |
2015-05-02 17:00 | Skawa Podolsze | 3-0 | Zaborzanka Zaborze |
2015-05-02 17:00 | Puls Broszkowice | 5-4 | LKS Palczowice |
KLASA C WADOWICE I / KOLEJKA 14 | |||
2015-05-03 17:00 | LKS Bieńkówka | 2-0 | Korona Skawinki |
2015-05-03 17:00 | Chełm Stryszów | 1-2 | Sokół II Przytkowice |
2015-05-03 17:00 | Spartak Skawce | 5-2 | Jastrzębianka Jastrzębia |
2015-05-02 11:00 | Świt Osielec | 3-0 | Jałowiec II Stryszawa |
2015-05-03 11:00 | Zryw Lanckorona | 2-2 | Pogoń Bugaj |
KLASA C WADOWICE II / KOLEJKA 15 | |||
2015-05-01 17:00 | Gronie Zagórnik | 5-2 | Zaskawianka Wadowice |
2015-05-03 17:00 | Sokół Chrząstowice | 2-1 | Dąb II Paszkówka |
2015-05-03 17:00 | Victoria Półwieś | 1-2 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2015-05-03 11:00 | Skawa Witanowice | 1-0 | Czarni Koziniec |
2015-05-02 17:00 | Gród Grodzisko | 5-1 | Iskra II Klecza Dolna |
2015-05-01 16:00 | Wikliniarz Woźniki | 4-3 | Orzeł Radocza |
Znasz wynik meczu, a nie ma go na stronie? Pisz w komentarzach!
NOWOŚĆ! Aby przejść do kompletnych terminarzy i tabel wszystkich seniorskich lig z naszego regionu, kliknij odpowiedni odnośnik na samej górze strony:
Brak komentarzy