reklama

Nowy sezon, nowe emocje i nadzieje na awans

, Sport, Wiadomości, 10.10.2018 21:00, DK
Siatkarki MKS Andrychów zainaugurowały nowy sezon.
Nowy sezon, nowe emocje i nadzieje na awans
Siatkarki MKS Andrychów występują w Małopolskiej I lidze. W poprzednim sezonie były blisko awansu na szczebel krajowy - do II ligi. Odpadły dopiero w turnieju finałowym. Może w tym sezonie uda się wywalczyć upragniony awans? To się okaże w najbliższych miesiącach.

W środę (10.10) zainaugurowany został nowy sezon w Małopolskiej I lidze Kobiet. Na początek andrychowianki pewnie 3-0 (18, 19, 13) pokonały Dalin Myślenice.

Już w sobotę (13.10) andrychowianki podejmują u siebie zespół Setbol Oświęcim (godz. 15:00). Również w sobotę o godz. 17:00 swój mecz o drugoligowe punkty rozegrają siatkarze MKS Andrychów - podejmują we własnej hali zespół AZS Politechnika Opolska.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama