reklama
reklama

Nowe zajęcia na basenie w Andrychowie

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 14.02.2024 15:36,
22 lutego w Strefie Fitness Krytego Basenu w Andrychowie ruszają nowe zajęcia.
Nowe zajęcia na basenie w Andrychowie
Zdrowy Kręgosłup to program ćwiczeń, który korzystnie wpływa na postawę ciała, redukuje dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnia i usuwa przykurcze mięśniowe.
Za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń zwiększa się przestrzenie między tzw. dyskami kręgosłupa, a poszczególnymi kręgami, co niweluje bóle w kręgosłupie, wynikające z „siedzącego trybu życia”.

Regularne uczęszczanie na zajęcia skutkuje wzmocnieniem szkieletu mięśniowego, poprawą sylwetki i lepszym samopoczuciem.

Tabata - interwałowy trening metaboliczny bazujący na intensywnych ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała. Program opiera się na pewnej sekwencji – 20 sekund ćwiczeń wykonywanych na maksimum możliwości, a następnie 10 sekund przerwy – cykl powtarzany 8 razy. Celem treningu jest: poprawa wydolności, zwiększenie wytrzymałości, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie ciała.

Czwartek:
17:00 Zdrowy Kręgosłup
18:00 Tabata

Cena 20 zł

- Zachęcamy do zabrania swojej maty. Zajęcia trwają 50 min - informją pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Turystyki w Andrychoiwie


Informacje pod nr tel. 33 432 25 55 wew. 2

źródło MOSKiT
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama