reklama

Nowa siłownia REBORN zaprasza w sobotę na dzień otwarty w Andrychowie!

Sport, Wiadomości, 29.09.2022 11:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 października - w sobotę - oficjalnie otwieramy REBORN, nowoczesną siłownię i klub fitness w jednym, zaprojektowaną i wykonaną w designerskim stylu.
Nowa siłownia REBORN zaprasza w sobotę na dzień otwarty w Andrychowie!

Stworzyliśmy klub na miarę Waszych potrzeb, gdzie będziecie się po prostu dobrze czuli. Brak opłat członkowskich i umów długoterminowych, bardzo przystępne ceny karnetów, świetne warunki do treningu dla wszystkich, profesjonalni trenerzy, strefa chill, to tylko niektóre z rzeczy, za które pokochacie REBORN. Andrychów, ul. Krakowska 25 (obok stacji BP) - zapamiętajcie ten adres!

Zapraszamy wszystkich na DZIEŃ OTWARTY, podczas którego będziecie mogli poznać miejsce, które mamy nadzieję stanie się Waszym sportowym domem. Wstęp jest oczywiście tego dnia darmowy. Przygotowaliśmy sporo atrakcji - przekąski, konkurs z nagrodami, wykład oraz oczywiście zajęcia, których rozkład prezentujemy poniżej:

10.00 – 10.30 CROSS z Dawidem

10.45 – 11.15 FIT50 z Magdą A. – zajęcia dla seniorów

11.30 – 12.00 FIT KIDS z Natalią – zajęcia dla dzieciaków

12.15 – 12.45 BOKS/ZAPASY z Józkiem

12.30 – 13.00 DEEPWORK z Anią

13.15 – 13.45 JOGA z Magdą S.

Na zajęcia pokazowe możecie zapisać się poprzez wiadomość prywatną na Facebooku i Instagramie lub telefonicznie pod numerem 884 088 111. Prosimy o zabranie czystego obuwia na zmianę oraz odzieży treningowej.

Facebook -> https://www.fb.com/rbrnpl
Instagram -> https://www.instagram.com/rbrn.pl

O godzinie 14:00 odbędzie się oficjalne otwarcie klubu, natomiast o godzinie 15.00 dietetyk Karol Makiel poprowadzi dla Was wykład: "Jak mięśnie spalają tłuszcz?".

Podczas dnia otwartego będziecie mogli oczywiście wyposażyć się w karnety czy wejściówki do naszego klubu, poznać cennik oraz oczywiście porozmawiać z kadrą trenerską, która z uśmiechem na ustach odpowie na Wasze pytania.

Dołącz do wydarzenia na FB -> https://www.facebook.com/events/629017261934585

Zapraszamy raz jeszcze 1 października do przyjścia na DZIEŃ OTWARTY z REBORN.

Andrychów, ul. Krakowska 25. Do zobaczenia!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama