reklama
reklama

Na stadionie powstanie wielka Strefa Kibica

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 06.06.2024 07:30, red
Strefa będzie otwarta podczas piłkarskich Mistrzostw Europy, ale także podczas Igrzysk Olimpijskich.
Na stadionie powstanie wielka Strefa Kibica
14 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, rozgrywane w Niemczech. Weźmie w nich udział także reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni zagrają w grupie z Holandią, Francją i Austrią.


Terminarz meczów Polaków:
Polska - Holandia - 16 czerwca
Polska - Austria - 21 czerwca
Francja - Polska - 25 czerwca

Już wiadomo, że wszystkie mecze EURO 2024 będzie można zobaczyć w wielkiej Strefie Kibica na stadionie Skawy Wadowice. Stanie tam duży ledowy ekran o wymiarach 5,6 x 3,2 metra.

- Strefa Kibica funkcjonowała przez całe piłkarskie Mistrzostwa Europy od 14 czerwca do 14 lipca oraz Igrzyska Olimpijskie w Paryżu od 26 lipca do 11 sierpnia. Strefa będzie przyjazna nie tylko dla dorosłych, ale dla całych rodzin, które będą mogli skorzystać ze specjalnie utworzonego klimatycznego ogródka, bogatej oferty gastronomicznej, dmuchanców oraz różnego rodzaju animacji. A w dniach wolnych od meczów planujemy seanse kina plenerowego i małe koncerty, m.in. Zespół Baciary - zapowiada burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama