reklama
reklama

Potrzebujesz zmiany? Z nami zgubisz kilogramy!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.06.2024 20:55,
Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinetach Projekt Zdrowie Andrychów i Wadowice.
Potrzebujesz zmiany? Z nami zgubisz kilogramy!

Przychodzi taki dzień, że przestajesz dobrze czuć się sama/sam ze sobą. Stajesz przed lustrem i stwierdzasz, że najwyższy czas coś zmienić. Kartki z kalendarza, które każdego dnia pokazują, że ciepłe miesiące są coraz bliżej, dodatkowo motywują Cię do tego, żeby zadbać o swoją sylwetkę. Jeśli jesteś mieszkańcem Andrychowa lub Wadowic, pomoże Ci w tym dietetyczka Klaudia Bizoń z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły!

Czy dieta może zmienić życie?

Zdrowa dieta poprawi nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje zdrowie, Twoje samopoczucie i Twój stosunek do siebie. Krótko mówiąc - zmieni Twoje życie, bo pokochasz siebie na nowo. Niezależnie od aktualnej wagi, możesz rozpocząć z nami swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami. Nie masz się czego wstydzić, nikt nie będzie Cię oceniał. Z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując całe nasze doświadczenie, pomożemy Ci uporać się z problemem, z którym się do nas zgłosisz. Zadbamy o to, żebyś osiągnęła/osiągnął wymarzoną sylwetkę nie tylko do lata, ale na lata.

Wizyta u dietetyka - od czego zacząć?

Zrób pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację. W trakcie wizyty dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Nie musisz czuć wyrzutów sumienia, kiedy dietetyk zapyta Cię o spożywane produkty, aktywność, czy prowadzony tryb życia. Jeśli zdecydujesz się na kurację, te informacje pomogą mu ułożyć dla Ciebie indywidualną dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych. Pamiętaj, że aby dieta była realna do utrzymania, nie może być katorgą czy gotowcem z internetu. Krótko mówiąc, bez wsparcia dietetyka trudno będzie Ci osiągnąć wymarzone efekty.

Czy zdążę do lata?

- Zdrowe tempo chudnięcia to 0,5-1kg na tydzień. Pacjent zaczynając kurację teraz, ma szansę osiągnąć świetne rezultaty w najbliższych miesiącach. Istotne jest jednak, żeby podstawą redukcji były zdrowe nawyki żywieniowe, które wypracuje z dietetykiem, a nie diety cud typu “schudnij 5 kg w tydzień”. Jeśli potraktujemy dietę jako chwilowy przerywnik, do lata osiągniemy efekt, ale będzie to efekt jojo. Jeśli natomiast wyznaczymy realne cele, określimy ramy ich realizacji i przy wsparciu dietetyka będziemy trzymać się indywidualnych zaleceń, zawalczymy o swoją sylwetkę skutecznie - tłumaczy dietetyk Klaudia Bizoń z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie..

Jeśli wspólne odchudzanie z koleżanką, czy z dietą z Internetu, nie przyniosło pożądanych efektów, jedynym słusznym adresem jest więc gabinet dietetyczny. Odwiedź nas na ul. Beskidzkiej 5a w Andrychowie lub na ul. M. Wadowity 1a w Wadowicach. Razem zrobimy to mądrzej, a Ty będziesz cieszyć się wymarzoną sylwetką nie tylko na urlopie, ale przez długie lata.

Sukcesy naszych KlientówNie wierzysz nam “na słowo”? Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów https://projektzdrowie.info/metamorfozy, poznaj ich historie i przekonaj się, że warto zawalczyć o zdrowie, szczupła sylwetkę i lepsze samopoczucie. Zobacz zaskakujące efekty końcowe, Ty też możesz takie osiągnąć. Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na konsultację z dietetykiem.


Projekt Zdrowie Andrychów
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Beskidzka 5a
34-120 AndrychówE-mail: andrychó[email protected]Projekt Zdrowie również dostępny w WadowicachProjekt Zdrowie Wadowice


ul. M. Wadowity 1a, 34-100 Wadowice

- artykuł sponsorowany -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy