Ligi siatkarskie: zwycięstwa Kęczanina i MKS, porażka Skawy

Sport, Wiadomości, 11.11.2012 08:30, (red)
Drugie zwycięstwo Kęczanina, kolejne wygrana MKS Andrychów w III lidze i kolejna porażka siatkarek Skawy Wadowice - oto rezultaty sobotnich spotkań w ligach siatkarskich.

I LIGA SIATKARZY

Kęczanin stoczył kolejny dramatyczny bój, tym razem zakończony sukcesem. Zawodnicy Jadaru prowadzili po pierwszym wygranym na przewagę secie, ale kolejne dwie partie padły łupem gospodarzy. Jadar jeszcze wyrównał, jednak decydujące starcie dla Kęczanina.

To drugie zwycięstwo Kęt w debiutanckim sezonie w I lidze. Po 6 meczach drużyna ma 5 punktów i zajmuje 3 od końca miejsce.

UMKS Kęczanin Kęty - KPS Jadar Siedlce 3-2 (24-26, 25-18, 25-20, 18-25, 15-12)

Dzień później kęczanie zmierzyli się z tą samą drużyną, tyle że w rozgrywkach Pucharu Polski. Kęczanin również wygrał, tym razem 3-1 i awansowal do kolejnej rundy siatkarskiego PP.

III LIGA SIATKAREK
Obie drużyny z gminy Kęty wygrały swoje mecze. W Witkowicach po dramatycznym boju przegrała Skawa Wadowice.

UMKS Kęczanin Kęty - Dwójka Krynica 3-2 (24-26, 25-23, 25-17, 22-25, 15-13)
Orzeł Witkowice – Skawa Wadowice 3-2 (25-23, 15-25, 25-17, 15-25, 17-15)

III LIGA SIATKARZY
Kolejne łatwe zwycięstwo MKS Andrychów, który w dotychczasowych meczach stracił zaledwie jednego seta i jest liderem III ligi.

KS Ryglice - MKS Andrychów 0-3 (13-25, 24-26, 14-25)

UMKS Kęczanin II Kęty - Janina Libiąż 3-1 (25-21, 26-28, 25-15, 25-18)

tonko, 11.11.2012 20:34

dzisiaj Kęczanin wygrał 3-1 z Siedlcami w III rundzie Pucharu Polski! 21 listopada w Kętach w IV rundzie mecz z Cumprum Mundo Lubin