reklama

Jak dołączyć do Football Academy?

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.11.2019 16:35,
Jak dołączyć do Football Academy?

Twoje dziecko ma mnóstwo energii? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką? Chcesz, żeby więcej się ruszało? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem lub piłkarką? A może po prostu szukasz dla niego aktywnych form spędzania czasu?

Każdy z powyższych powodów jest dobry, by sprawdzić, jak Twoje dziecko odnajdzie się na treningach piłki nożnej!DLA KOGO?

Szkółka piłkarska dla dzieci - Football Academy Beskid Andrychów działa już blisko 4 lata na terenie gminy współpracując z Klubem Sportowym Beskid Andrychów wyszkolonym zawodnikom dając możliwość na długofalowe szkolenie.

Naszą misją jest nauczanie gry w piłkę nożną wszystkich chętnych dzieci już od czwartego roku życia - zgodnie z ogólnopolskim systemem szkolenia Football Academy.

Wszystkim naszym zawodnikom oferujemy niesamowitą dziecięcą przygodę, a najbardziej utalentowanym młodym piłkarzom - wyjątkowe możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach naszych ogólnopolskich projektów szkoleniowych.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do poszczególnych oddziałów Football Academy odbywają się za pośrednictwem naszego elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Nie zwlekaj - o przydziale miejsc w grupach treningowych decyduje kolejność zgłoszeń!MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Zadzwoń: +48 530 340 899
Napisz: [email protected]
Szczegółowe informacje na: www.footballacademy.pl
Profil na Facebook’u: Football Academy Beskid Andrychów
Profil na Instagram’ie: fa_andrychow


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama