reklama
reklama

Andrychowianie zdobyli ważny punkt. Muszą liczyć na pomoc Kęczanina [AKTUALIZACJA]

Sport, Wiadomości, 01.04.2023 18:30,
Teraz wszystko zależy od siatkarzy MKS Andrychów, ale muszą liczyć na pomoc Kęczanina.
Andrychowianie zdobyli ważny punkt. Muszą liczyć na pomoc Kęczanina [AKTUALIZACJA]
Sobotni mecz II ligi siatkarzy pomiędzy Hutnikiem Kraków (2. miejsce) a MKS Andrychów (3. miejsce) mógł przesądzić o końcowej sytuacji w czołówce tabeli.

Andrychowianie musieli urwać punkty w Krakowie, aby przedłużyć do ostatniej kolejki nadzieje na zajęcie drugiego miejsca, premiowanego awansem do turnieju półfinałowego o prawo gry w I lidze. Cel zrealizowali.


Dwa pierwsze sety były niezwykle wyrównane, pierwszy wygrali gospodarze, a drugi MKS. Trzecią partię pewnie wygrali gospodarze, ale andrychowianie zdołali wyrównać stan setów. O wszystkim rozstrzygnął tie-break, wygrany przez gospodarzy.

Hutnik Kraków – MKS Andrychów 3-2 (25-23, 22-25, 25-13, 22-25, 15-9)

Ostatecznie wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Sytuacja w czołówce tabeli II ligi siatkarzy przed ostatnią kolejką:

1. MCKiS Jaworzono 54 pkt
2. Hutnik Kraków 48 pkt
3. MKS Andrychów 46 pkt

Do turnieju półfinałowego awansują dwa pierwsze zespoły.

W ostatniej kolejne – 15 kwietnia – andrychowianie podejmują we własnej hali ostatni zespół w tabeli – AKS Rzeszów, a Hutnik gra na wyjeździe w Kętach.

Czy kęczanie sprawią andrychowianom prezent i pokonają wysoko krakowian, co przy całkiem realnym pewnym zwycięstwie MKS, da andrychowianom awans do półfinału?

foto: fb / Marcin Rakowski Komentuje


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama