reklama

Protest antycovidowców w Andrychowie [VIDEO] [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 17.10.2020 12:58,
Co tam się wydarzyło?
Protest antycovidowców w Andrychowie [VIDEO] [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W sobotę o godz. 13:00 w centrum Andrychowa rozpoczął się protest antycovidowców. Tego typu protesty ludzi negujących pandemię i sprzeciwiających się wprowadzanym przez rządy całego świata obostrzeniom z tym związanych, organizowane są na całym świecie, a od niedawna również w Polsce, gdzie temat podchwycili i mocno nagłaśniają ludzie ze środowiska "Konfederacji".

Na zgromadzonych w Andrychowie czekała policja, która zaczęła spisywać osoby, które nie miały maseczek. Wśród uczestników było sporo osób spoza gminy Andrychów.

- Mamy trzecią wojnę światową. Koronawirus jest tylko pretekstem. Jeśli Bóg z nami, to kto przeciwko nam - tak o godzinie 13:00 mówiła do megafonu kobieta, która rozpoczęła zgromadzenie.

Szybko skończyła, bo urzędnicy postanowili rozwiązać zgromadzenie. Wszystko dlatego, że od soboty (17.10) gmina Andrychów i cały region znajduje się w tzw. czerwonej strefie, co oznacza że w zgromadzeniu może uczestniczyć maksymalnie 10 osób, a na placu Mickiewicza osób było więcej.


Policja zaczęła wzywać uczestników do rozejścia się. Mundurowi spisywali osoby, które nie mają maseczek. Organizator protestu w Andrychowie Jakub Mikołajek zastał zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Jak informowała potem rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek, mężczyzna został zatrzymany ponieważ m.in. miał nowoływać do kontynuowania zgromadzenia, choć zgromadzenie zostało wcześniej rozwiązane. Dodatkowo ma ponieść konsekwencje w związku z popełnionymi wykroczeniami.

Przed komisariat przeszli wszyscy uczestnicy protestu. - Puśćcie go, puśćcie go! - zaczęli krzyczeć.

Dalsza "akcja" rozgrywa się już przed komisariatem. Policjanci spisują uczestników. Mundurowi kolejny raz wezwali uczestników (rozwiązanego już zgromadzenia) do rozejścia się. W przeciwnym razie mają być "użyte inne środki"

Później z minuty na minutę uczestników protestu ubywało.

AKTUALIZACJA
Policja informuje, że w stosunku do ponad 50 osób skierowane będą wnioski do sądu o ukaranie - chodzi głównie o brak maseczek i udział w zgromadzeniu, mimo że zostało ono rozwiązane.

Wieczorem organizator protestu w Andrychowie został wypuszczony z komisariatu.

Zobaczcie nasze transmisje.

4.

3.

2.

1.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 06.11.2020 22:51

No nie głosowałem... zaiste wstyd to przyznać. Korzystając z okazji życzę zdrowia Panu Żakowi. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie dwa minicytaty: "po czynach ich poznacie" oraz "Osądzaj sprawy bliźniego według swoich własnych i nad każdą sprawą się namyśl!" Na mówienie mi tego co chciałbym usłyszeć przez polityków i dyrektorów nabyłem z biegiem czasem reakcji odruchowej, wręcz przypominającej anafilaktyczną... Wracając do grypy. Zastanawiam się od dłuższego czasu ile osób w tym sezonie jesienno-zimowym zachoruje na grypę i czy jej przebieg będzie inny niż standardowo u osób, które zapoznały się już osobiście z możliwościami SARS-Cov-2...

Zakolog, 06.11.2020 21:07

FeelFree jak to nie głosowałeś na burmistrza Żaka ? Przecież to taki fajny facet jest, każdemu powie to co chce usłyszeć, każdego poklepie po ramieniu, do każdego się uśmiechnie, andrychowiance przyzna rację, że świńska grypa to była betka, a cath zostanie utwierdzony w przekonaniu, że A/h1n1 to wariant hiszpanki, który wybił kilka milionów ludzi. Nie głosowałeś na Tomka Żaka – wstydź się !

FeelFree, 06.11.2020 20:26

@xpek. Ja nie głosowałem nigdy na PiS i też mam. I nigdy nie głosowałem na Żaka i też mam. Uroki demokracji :-(

xpek, 06.11.2020 20:19

głosowaliscie na pisiorów to macie

andrychowianka, 06.11.2020 18:52

Jejku ile razy muszę jeszcze napisać że nie chodzi o nazwanie "korony" grypą, tylko o jej śmiertelność na poziomie srednio groźnej grypy. Bardziej bójmy się powikłań związanych z posunięciami rządu w wielu kwestiach - też ich nie znamy, a będą na pewno bardziej znaczące. Jesli chodzi o świńska grype to był to tylko jeden wielki biznes dla koncernów produkujących szczepionki (wystarczy spojrzeć na dane dotyczące śmiertelności). Żadna tam wielka pandemia, która wyhamowala, bo wirus ten nie był groźny. No skoro po tylu latach Pan nadal w ten sposób wypowiada się o świńskiej grypie to teraz rozumiem, dlaczego Pan tak bardzo ufa testom PCR i uznaje, ze mamy teraz do czynienia z czymś bardzo groźnym. Proszę pozostać w takim razie w swoim systemowym świecie. Pozdrawiam

cath, 04.11.2020 20:23

@rumcajs Bardziej zastanawia mnie jakim trzeba być s...żeby w takim okresie wyskoczyć z taka sprawa.Nie pochwalam bo skutkuje to rozprzestrzenianiem wirusa ale rozumiem,zreszta akurat tu maseczki były. @andrychowianka Nie nazywałbym tego średnio ciężka grypa bo nią nie jest .Nie jest w ogóle grypa .Dlaczego mielibyśmy sie bać powikłań- bo jej nie znamy.Świńska grypa wyhamowała,na szczęście był jeszcze MERS tu nas uratował fakt ze nie mamy wielbłądów.Tak tez przypuszczam podchodził rząd do epidemii ze wygaśnie,ale nie wygasła.I jest to co jest.Naprawdę chciałbym sie mylić .Jak mawiali starożytni Rosjanie pożyjemy,zobaczymy.

rumcajs, 27.10.2020 19:55

@cath Chciałbym zapytać pod kątem aktualnych wydarzeń czy nadal jesteś za rozganianiem osób protestujących czy to tylko działa na określone grupy społeczne ?

andrychowianka, 22.10.2020 21:56

Nie chodzi o porównywanie " korony "do grypy jako wirusow tylko o fakt, iż śmiertelność jest na poziomie średnio ciężkiej grypy. Ja ufam tym (już bardzo wielu) profesorom, wirusologom i naukowcom z całego świata, którzy otwarcie o tym właśnie mówią. Na początku myślę, że każdy się bał, nie wiedząc z czym mamy do czynienia, ale z czasem naprawdę wiele faktów ujrzalo światło dzienne i uważne obserwowanie, słuchanie wypowiedzi naukowców z całego świata i analizowanie sytuacji potwierdzalo, że nie należy bać się " korony " bardziej niż czegokolwiek innego. Owszem chronić starszych, ale to jak przy grypie. Nic nowego. Na szczęście ( ku mojemu zdziwieniu) nawet w tv zaczynają pojawiać się głosy polskich profesorów, którzy myślą i mówią to samo. Dlaczego mielibyśmy bać się skutków odległych " korony"? Uważam, że skutki uboczne odwolanych operacji lub zawieszonych terapii ludzi poważnie chorych są znacznie grozniejsze, a wszyscy skupiają się tylko na ochronie przed Covid. Do tego skutki zamknięcia gospodarki i mamy naprawde nieciekawa wizję przyszłości, ale co tam - najważniejsze, aby nie zarazić się " korona". W tej chwili przypomina mi się " pandemia " swinskiej grypy 2009- 2010, która też wg WHO miała nas masowo uśmiercac... I oby scenariusz się nie powtórzyl. Pozdrawiam

cath, 21.10.2020 19:30

Covid-19 jest nowa jednostka choroba , mozna powiedzieć ze niemowlakiem bo jeszcze nie minął rok od kiedy się pojawił.I tak naprawde go nie znamy.Nie znamy skutków odległych, powikłań uczymy się jak postępować .Pamietam w marcu jak to miało być łagodna grypa która minie jak zrobi się ciepło nieco groźniejsza dla osób starszych.Były tez idiotyzmy w stylu ze woda swięcona go neutralizuje .I naprawde podziwiam tych którzy już wiedza ze nie jest taki groźny.I jakoś mimo wszystko nie porównałbym go do grypy.Właściwie łączy je tylko to ze są to choroby wirusowe . I na tym podobieństwa sie kończą.

andrychowianka, 21.10.2020 13:19

Smiertelnosc na "koronę" porównywalna jest z klasyczną średnio groźną grypą, o czym mówią już od kilku dobrych miesięcy naukowcy/prof. na całym świecie. Wirus grypy również wywołuje niejednokrotnie zapalenie płuc o charakterze wirusowym, a powikłania po grypie są często dużo gorsze, ale oczywiście grypa teraz jakby przestała istnieć? Hmm ciekawe dlaczego? Jeżeli zaś chodzi o lekarzy, ja również do wielu bym się nie udała (niezależnie od ich stazu pracy) jednak informację ,iż na proteście przemawiala lekarka uważam za dziennikarski obowiązek. Poza tym warto przekazać innym, że służba zdrowia również protestuje o czym w tv cisza! Takich odważnych lekarzy mówiących prawde o " koronie" należy szanować, ale oczywiście to już kwestia indywidualnego podejścia i myślenia, bo większość oczywiście ufa tylko " ekspertom" z tv, którzy placza sie w swych wypowiedziach od początku pandemii aż do teraz. I nieważne czy jakas lekarka miała ognisko " korony " w domu bo mogłaby mieć równie dobrze ognisko innego wirusa. To niczego nie zmienia. Moim zdaniem tzw. antycovidianom nie chodzi o żadne bohaterstwo tylko o rzetelną dyskusję, której niestety brakuje, a która jest tak potrzebna w dobie tych trudnych czasów. Zachorować można na wiele chorób, a nie tylko na "koronę " i nie sądzę by tzw. antycovidianie musieli się czegoś bać bardziej tylko dlatego, ze jest to rozdmuchane przez media ( nawet jeżeli któryś by zachorował, nie sądzę, że zmienilby zdanie na temat tego cyrku). Najważniejsze to wspierać swój układ odpornościowy jak podczas innych sezonów jesienno- zimowych i unikać stresu, który ten układ osłabia. Pozdrawiam samodzielnie myślących!

cath, 19.10.2020 20:46

Problem w tym ze grypę znamy, tu cały czas się uczymy i smiertelnosc póki co w Covid jest wyższa niż w grypie.Grypa nie robi tego z płucami co Covid.Lekarka z 30- letnim doświadczeniem znam lekarzy z 35- letnim doświadczeniem do którego w życiu bym nie poszedł.Jedna ze znajomych lekarek głosiła w marcu wszem i wobec ze COVID trzeba przechorowac.Ciekawie wyglądała gdy dowiedziała się ze ma w rodzinie ognisko.Już taka radosna nie była.Antycovidianie są odważni i bohaterscy do czasu gdy zachorują...

andrychowianka, 19.10.2020 20:22

Gratisowa porcja Covida- usmialam się. Haha. Nikt nie neguje istnienia wirusa i owszem u niektórych wirus jest bardziej niebezpieczny, ale tak jest również z grypa, a czy ogłaszamy epidemie co roku i nakazujemy ludziom zostać w domu lub nosić maski aby chronić starszych, dla których grypa jest bardzo groźna? Nie. A dlaczego? Na razie mamy epidemie ale pozytywnych testów (co nie jest rownoznaczne z zachorowaniem). Proszę pomyśleć logicznie ilu ludzi już umarło lub umrze z powodu braku dostępu do służby zdrowia, utraty pracy i innych powodów, tylko i wyłącznie dlatego, że poza "koroną" jakby już wszystko inne przestało istnieć? Oj mało ludzi świadomych w gminie...

andrychowianka, 19.10.2020 20:05

Przede wszystkim należy zaznaczyć że " kobieta która rozpoczęła zgromadzenie" to lekarka z 30 letnim doświadczeniem! Tylko nierozsadni siedzą w domu, kiedy już wiadomo że młodzi, zdrowi ludzie i dzieci powinny nabyć jak najszybciej odporność stadna , aby chronić starszych przed ewentualnym zakażeniem o czym mówią już lekarze, profesorowie i naukowcy na całym świecie. Nie wiem doprawdy jakich naukowców niektórzy tu słuchają? Chyba tych z tv...

rumcajs, 18.10.2020 22:32

Ja do wszystkich komentujących mam jedną prośbę: "podliczcie kwit". Niemiecka rodzina płaci 4 euro za śmieci a ile Wy?

cath, 18.10.2020 20:05

@Jeremiasz Oj chłopięce coś piłeś czy coś brałeś .Dla mnie plebs był na placu bo to głupie i niekumate.Rozsądni nie proszą się o kłopoty i gratisowa porcje Covida.Rozsądni siedzą w domu i unikają kontaktów niestety takie mamy czasy.Proponuje wam w następna sobotę negacje tego ze mamy październik.Tworzycie urojona ,nieprawdziwa rzeczywistość negując coś co jest.Ale znając osobiscie osoby na placu jakoś mnie to nie dziwi.A nawet utwierdza w tym co napisałem w drugim zdaniu.

xpek, 18.10.2020 19:36

widze że konfedreraci potrafią tylko pluć i obrażać normalnych Polaków. to tylko potwierdza że jesteście antypolską przybudówką pisu. Ps z tego co widzę na proteście 99% ludzi było spoza Andrychowa.skąd ich ściągnęliście????

Bogdan, 18.10.2020 19:20

tutaj film kręcony od środka https://www.facebook.com/PortalRebel24/videos/681422839436331/

Jeremiasz, 18.10.2020 19:07

Więc na to zgromadzenie przybyło 0,2% mieszkańców gminy. Może 1% w tej gminie ludzi coś kuma, reszta to plebs która tylko myśli o tym aby zapić, zakąsić najlepiej za cudze. Wkrótce poliniaczki otworzą postarzałe oczka, jak nie będzie co do gara włożyć. Czas prawdy i rozliczenia już bliski.

tomekx, 18.10.2020 18:27

Ej ant- covidowcy a gdzie byliście rok, dwa trzy lata temu kiedy pisowscy zagarniali wszystko: policję,prokuraturę, sądy . Protestowaliście wtedy????? Chyba nie bo nie ogarnialiście o co w tym wszystkim chodzi.Teraz wam zabierają wolność????> hahahahhahaha Wolność wam już wtedy zabrali.Płaskoziemcy.Nic nie rozumiecie co się dzieje wokół was

Ca-ro, 17.10.2020 19:58

Tu rozganiają antycovidowców,ciekawe co zrobią jutro w Wadowicach.Strefa czerwona i koncert na kilkased osób.Po prostu paranoja

xpek, 17.10.2020 19:38

byle zadyme zrobić.pis robi przekręty i zapewne się cieszy że ma taką przybudówkę która probuje odwrócić uwagę od realnych problemów i swojej nieudolności

NIE bo NIE, 17.10.2020 19:27

Świat jest pełen idiotów !

Grzechu, 17.10.2020 17:44

Organizator protestu założy teraz w swojej siłowni na "S" w Andrychowie "Żabkę" żeby mógł mandacik zapłacić? Ojj biznesik zamknięty pewnie kara z sanepidu, nie ciekawie to wygląda :)

Grzechu, 17.10.2020 17:42

Organizator protestu założy teraz w swojej siłowni na "S" w Andrychowie "Żabkę" żeby mógł mandacik zapłacić? Ojj biznesik zamknięty pewnie kara z sanepidu, nie ciekawie to wygląda :)

cath, 17.10.2020 17:41

@Bogdan Problem z twoim quasi -merytorycznym wywiadem jest jeden.Epidemie były wcześniej niż 10 lat temu.Co do maseczek jaka jedt ich skuteczność -wbrew temu co myśli większość wyglada na to ze ważniejsze jest zasłanianie nosa a ten często jest na wierzchu.Po drugie maseczka nie wyłapie wszystkiego taka zwykła nawet 3 ale ograniczy.Bo naprawde najgorsze nadchodzi.

obserwator2012, 17.10.2020 17:05

W życiu bym nie pomyślał.że mieszkam wśród ludzi, którzy w 21 wieku udowadniają,że ziemia jest płaska. A ja myślę,że ktoś to robi umyślnie, aby odwrócić uwagę od ważnych spraw.Buraki ,ziemniaki, dzban maślanki.

Bogdan, 17.10.2020 16:57

Przepis na udaną plandemię: PLAN FUNDACJI ROCKEFELERA 10 LAT TEMU TEORIA SPISKOWA 1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie. 2. Przypisz objawy tej choroby - nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego. 3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują. Wmów że chorują bezobjawowo. 4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i ilości zgonów. 5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś, co kojarzy im się z pandemią, np. maseczki. 6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania sie do poleceń władz. 7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych. 8. Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że jest zarażony. 9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia. 10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr, zakupy, podróże, dostęp do lekarza od poddania się restrykcjom. 11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny

Bogdan, 17.10.2020 16:31

Przez te szmatki wirus przenika jak piasek przez sitko,szmatki są idealnym nośnikiem gromadzeniu się wirusa Koszt produkcji szmatki zwanej maseczką to kilka groszy,a ma ona powstrzymać niewidocznym gołym okiem wirusa ktory jest tylko widziany przez bardzo dobry mikroskop Te szmatki dobre są na muchy

Bogdan, 17.10.2020 16:25

Mało ludzi przyszło w innych miastach więcej było,w Niemczech na protest antyszmaciany było 4miliony

Grzechu, 17.10.2020 15:12

@Burakz wiejskiej TV nie oglądam od 7 lat, czytam książki, gazety, internet i ufam w tej kwestii naukowcom i profesorom a nie jakiemuś głupiemu baranowi z głupim nickiem, pewnie który zawodówkę ledwo skończył :)

Grzechu, 17.10.2020 15:10

@Burakz wiejskiej myślę że z niecierpliwością czekają na pozew od Ciebie :) a dezinformacje szerzysz ty więc podaj do publicznej wiadomości swoje dane- zgłoszę cię do sanepidu i zobaczymy kto ma rację :) a uwierz zrobię to z największą przyjemnością :)

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 15:08

wyłącz tv baranie grzechu

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 15:06

mamnewswa do sądu za szerzenie dezinformacji o covidzie

Grzechu, 17.10.2020 15:05

@Burakz wiejskiej może jakaś konsultacja w szpitalu w Andrychowie? Bo chyba leczenie zamknięte by ci się przydało... Kremacje po śmierci są teraz w Rudzie Śląskiej, dać namiary?

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 15:02

ssmani otworzyć piece w oświęcimiu

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 15:01

ss mani brawoooooooooooooo

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 15:00

milicja działa bezprawnie nie mają żadnych podstaw prawnych

Grzechu, 17.10.2020 14:58

@Burakz wiejskiej sentyment do dawnych czasów wrócił? Bo milicji już nie ma :) a z gęby dupę robisz ty pisząc tu swoje wypociny. Robią co mają robić, masz problem to wal na wiejską.

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 14:53

wszystko w ramach bezprawia wszyscy milicjanci bądźcie dumni z siebie robicie dupe z gęby i z siebie

Grzechu, 17.10.2020 14:53

@Zenobiusz Kuśmider a firma w której pracujesz po zmianie czasu na zimowy będzie pracowała od 8 do 16 czy jednak od 7 do 15? Ludzie jadący w pociągach w godzinę zmiany czasu będą na czas czy spóźnieni? Nie błaźnij się proszę takimi komentarzami. A policja robi to czego wymaga od nich prawo i ustawodawca, tak samo jak każdy z nas ma swoje obowiązki do wypełnienia w pracy. A każdy durny antycovidoviec powinien w ramach wyroku odbyć obowiązkowo miesięczny wolontariat na oddziałach gdzie ludzie pod respiratorami walczą o życie. Już nie jeden który mówił że wirusa nie ma wylądował w szpitalu i nagle zmienił zdanie, ale wg niektórych na pewno został opłacony.

Grzechu, 17.10.2020 14:47

@Zenobiusz Kuśmider a firma w której pracujesz po zmianie czasu na zimowy będzie pracowała od 8 do 16 czy jednak od 7 do 15? Ludzie jadący w pociągach w godzinę zmiany czasu będą na czas czy spóźnieni? Nie błaźnij się proszę takimi komentarzami. A policja robi to czego wymaga od nich prawo i ustawodawca, tak samo jak każdy z nas ma swoje obowiązki do wypełnienia w pracy. A każdy durny antycovidoviec powinien w ramach wyroku odbyć obowiązkowo miesięczny wolontariat na oddziałach gdzie ludzie pod respiratorami walczą o życie. Już nie jeden który mówił że wirusa nie ma wylądował w szpitalu i nagle zmienił zdanie, ale wg niektórych na pewno został opłacony.

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 14:23

wszystko w ramach bezprawia wszyscy milicjanci bądźcie dumni z siebie robicie dupe z gęby i z siebie

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 14:20

to już nie policja to już nie milicja to już nie gestapo to ssmani

Burakz wiejskiej , 17.10.2020 14:18

brawo ss mani

bolsen01, 17.10.2020 13:58

@xpek nie wychodź lepiej z nory po zmroku

rumcajs, 17.10.2020 13:42

Ktoś wie ile wynosi mandat za brak maseczki?

Zenobiusz Kuśmider, 17.10.2020 13:42

Przykro patrzeć i słuchać tych kłótni. Każdy uważa że ma 100% racji i nie chce rozmawiać ani słuchać innych. Zagadka logiczna na rozluźnienie: Jeżeli restauracje sa otwarte do 21 z powodu zabójczego wirusa to po zmianie czasu na zimowy powinny być otwarte do 20 aby uniknąć ryzyka czy wirus tez zmienia czas na zimowy?

cath, 17.10.2020 13:26

Pierwsze organizatorowi imprezki dać nie mandat ale wniosek do Powiatowego Inspektora Sanitarnego -kara do 30 tys.A resztę bezmaseczkowcow fotki twarzy przesłać do okolicznych szpitali-tych państwa nie obsługujemy....Jeśli jest się bezgranicznie głupim i nieodpowiedzialnym to konsekwencje swojej głupoty trzeba ponieść.Nikt nie lubi ograniczeń ,zakazów i nakazów ale jeśli są one w imię wyższego dobra to dlaczego nie.Miało być 700 osób było kilkadziesiąt .

Grzechu, 17.10.2020 13:03

@JasiuWedkarz już z chęcią tłumaczę- zgromadzenie antycovidowe: brak maseczek, brak wymaganych odległości, brak reżimu sanitarnego. Koncert- odpowiednie odległości, ludzie w maseczkach- widzisz różnicę czy trzeba ci to rozrysować? Teatry i kina również nie są zamknięte ale obowiązuje 25% zapełnienia publiczności. I nie wypowiadaj się na temat mojego IQ tak dziecinnymi komentarzami. Mam nadzieję że pomogłem :)

JasiuWedkarz, 17.10.2020 12:55

@grzechu a czym sie rozni zgormadzenia na placu na swiezym powietrzu osob na od imprezy kulturalnej na tyle samo osob ? Jak jest zaraza to wszyscy do domu i nie ma imprez. Masz IQ ponizej poziomu morza

xpek, 17.10.2020 12:54

a czego spodziewaliście się po mikolajku?przeciez to jest pajac i człowiek żenada.

rumcajs, 17.10.2020 12:52

Policja również nie może zgromadzić się w więcej niż 10 osobowym szyku czy jest odpowiedni zapis prawny ? Niezły cyrk.

Grzechu, 17.10.2020 12:44

teresa12345- koncert to wydarzenie kulkturalne a nie zgromadzenie, i nie ludzi z IQ poniżej debilizmu.

Grzechu, 17.10.2020 12:43

teresa12345- koncert to wydarzenie kulkturalne a nie zgromadzenie, i nie ludzi z IQ poniżej debilizmu.

Grzechu, 17.10.2020 12:41

Janusz Wojewodzic- to w psychiatryku mają internet? Ty wiesz o czym ty mówisz? Jak taki mądry jesteś i wszyscy ci antycovidowcy to proponuję zamiast durnych oświadczeń drukowanych z internetu oświadczenie że nie życzycie sobie pomocy medycznej w przypadku zachorowania. I życzę Wam 30tyś kary od sanepidu- bo sam mandat to za mało.

Grzechu, 17.10.2020 12:39

Janusz Wojewodzic- to w psychiatryku mają internet? Ty wiesz o czym ty mówisz? Jak taki mądry jesteś i wszyscy ci antycovidowcy to proponuję zamiast durnych oświadczeń drukowanych z internetu oświadczenie że nie życzycie sobie pomocy medycznej w przypadku zachorowania. I życzę Wam 30tyś kary od sanepidu- bo sam mandat to za mało.

teresa12345, 17.10.2020 12:38

To dlaczego jutro jest koncert w Wadowicach na 300 osób a tu się rozgania protestujących?

zandrychowa, 17.10.2020 12:16

I policja musi angażować swój czas na coś takiego.....