reklama

Poseł ujawnia: "buta i arogancja władzy w wykonaniu wójta"

Polityka, Wiadomości, 12.03.2021 15:15, red
O wójcie Lanckorony Tadeuszu Łopacie (PiS) coraz głośnej.
Poseł ujawnia:
W sobotę (6.03) poseł Marek Sowa zorganizował konferencję prasową na rynku w Lanckoronie, by przedstawić nowe informacje w sprawie byłego wójta Pcimia a obecnie prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Pojawia się tam wątek dotyczący Lanckorony, bo okazało się, że były wójt Pcima kupił kiedyś nieruchomość w Lanckoronie. Poseł wezwał D. Obajtka, aby wytłumaczył się ze swojego majątku.

Konferencja posła była w niesmak wójtowi Lanckorony Tadeuszowi Łopacie, który wraz z grupą osób zakłócił jej przebieg.

"Pan kłamie", "Faszyści", "Kłamstwo", "SB" - można było usłyszeć od ludzi, którzy przyszli zakłócić konferencję, a w tej grupie był właśnie wójt.

Poseł Marek Sowa ujawnił właśnie treść odpowiedzi, jaką wójt skierował do jednego z mieszkańców.

- Buta i arogancja władzy w wykonaniu wójta gminy Lanckorona Tadeusza Łopaty z PiS w stosunku do obywateli - komentuje poseł Sowa.

A wygląda to tak:


Buta i arogancja władzy w wykonaniu wójta gminy #Lanckorona Tadeusza #Łopaty z #PiS w stosunku do obywateli❗ #StandardyPiS

Opublikowany przez Marka Sowę Poseł nę Sejm RP Piątek, 12 marca 2021


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kriisu78, 12.03.2021 19:51

Gdyby dureń wiedział, że jest durniem, to by nim nie był. Nie twierdzę, że nie można być durniem, ale po co się z tą durnotą obnosić publicznie, panie Ł.