reklama
reklama

Politycy PiS licznie przecinali wstęgę w szpitalu w Andrychowie

Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 19.02.2024 14:05, red
Przy szpitalu w Andrychowie otwarto nową placówkę.
Politycy PiS licznie przecinali wstęgę w szpitalu w Andrychowie

Dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie jest Piotr Kopijasz [na zdjęciu - pierwszy z lewej]. Prywatnie to brat Iwony Gibas z PiS (jest ona członkiem zarządu województwa małopolskiego), która wcześniej przez lata była dyrektorem biura poselskiego Beaty Szydło (PiS).

Nic więc dziwnego, że w poniedziałek (19.02) na otwarcie nowej placówki przy szpitalu w Andrychowie - Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży - dyrektor zaprosił liczne grono polityków PiS.

Przed wyborami samorządowymi przecięcie wstęgi jest bardzo ważne. Wstęgę przecinali więc politycy PiS: marszałek Małopolski Witold Kozłowski, wicemarszałek Łukasz Smółka, wspomniana wcześniej Iwona Gibas i radny wojewódzki Rafał Stuglik, radna Danuta Kawa prawdopodobnie wszyscy będą kandydować w najbliższych wyborach. Przypatrywał się temu poseł PiS Filip Kaczyński.

Budowa Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Andrychowie kosztowała 3,4 mln zł, a w znacznej części (2,8 mln) została sfinansowana z Funduszy Europejskich.

Mimo otwarcia, nie wiadomo kiedy nowa placówka będzie przyjmować pacjentów.foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach i własne - WB

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mgr Ahrańczyk, 20.02.2024 15:42

https://youtu.be/QSKgY1DiiO4?feature=shared&t=39

tomekх, 20.02.2024 13:03

@cath Dobrze ! nie będę cię słuchał (jak zawsze).

cath, 20.02.2024 11:20

@tomekx raczej wpłacasz 10 dostajesz 100 a nawet lepiej.Nie słuchaj głupot zera.Poza tym to stado wilków -Kozłowski groził Terleckiemu zniszczę cię.Czego to za kasę się nie zrobi

tomekх, 20.02.2024 10:35

@obserwator2012 daj mi 100zl ja ci dam 50zl a potem się ciesz.

Zakolog, 20.02.2024 10:08

Bardzo poglądowa fotografia ilustrująca artykuł, taka instrukcja dla wyborców – wszyscy won! A jak na koniec chcecie państwo podnieść jakość usług medycznych w tej placówce, to proponuję na dyrektora medycznego powołać lekarza psychiatrę zamiast kardiologa. A gdybyście dodatkowo chcieli zoptymalizować koszy, to dyrektorem szpitala lepiej zrobić lekarza niż brata pani Gibas, bo wtedy zyskacie zwrot kosztów za etat dyrektorski i nie będzie potrzebny zastępca do spraw medycznych. A i tego Filipka gdzieś schowajcie.

obserwator2012, 20.02.2024 09:27

No i pieniądze z tej przeklętej przez prezesa unii wzięli na kazdym kroku teraz oliwa wypływa bez dwóch zdań. Nawet pani Gibas, która usuwała europejskie flagi z gabinetu Szydło -ma amnezję.

Burakz wiejskiej , 19.02.2024 17:34

dumni jakby za swoje to wybudowali , szkoda tylko że pierwszeństwo mają ukry