reklama
reklama

Najważniejsze sprawy do załatwienia w Andrychowie [SONDA]

Polityka, Wiadomości, 24.05.2024 19:50,
Pytaliśmy o to na andrychowskim targu.
Najważniejsze sprawy do załatwienia w Andrychowie [SONDA]
Od nieco ponad 2 tygodni w Andrychowie rządzi nowa ekipa z burmistrz Beatą Smolec na czele. Kadencja nowych władz samorządowych potrwa 5 lat. Jakie są najważniejsze sprawy do załatwienia w gminie Andrychów?

Zapytaliśmy o to podczas piątkowej sondy, którą przeprowadziliśmy na placu targowym.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bento_A.A., 25.05.2024 16:59

To już ten czas! Czas na prawdę! Czas na zmianę!

Obserwator, 25.05.2024 16:26

Bento - Kamilku, skończ waść Pan , wstydu sobie oszczędź

Bento_A.A., 25.05.2024 15:35

Mieszkańcy żądają transparentności urzędu!!! Publikacji wszystkich zarządzeń!!! mamy prawo wiedzieć, kto tak na prawdę rządzi gminą!!! mamy prawo wiedzieć komu, ile i za co się płaci!!

Bento_A.A., 25.05.2024 15:32

Myślę, że wystarczyłby jeden vice, ale taki, który choć odrobinę znałby się na samorządzie i na inwestycjach. Odrobinę, ciut więcej niż zero. Myślę, że wystarczyłby nawet jeden nic nie umiejący, ale powołany zgodnie z prawem, bo ten obecny został powołany w prasie, a nie wiem, czy szanowna władza wie, że to nie wystarczy. A, właściciel firmy też nie może być vice. jak długo jeszcze będziecie udawać?

Obserwator, 25.05.2024 11:20

Dużo jest do załatwienia , dużo do posprzątania po poprzedniku. Dobrze się stało że te 40 głosów przeważyło i sekretarka Polaka nie została burmistrzem, wtedy podejrzewam nawet ośmiu wice by nie pomogło

Bento_A.A., 24.05.2024 22:42

ha, ha, tak, imprezki to podstawa! Modus operandi na moje oko jest taki: Beatka ma za zadanie obskoczyć wszystkie imprezy w gminie (dzień pszczoły, pikniki, msze, dzień ziarnka piasku, dzień głupoty, dzień krzywego gwoździa), za nią leci fotograf, pstryka, pstryka; potem całość wysyłają do centrum dowodzenia i ta sterująca nimi wszystkimi naparza posty na faceboku, dziwnie się to czyta, bo Beata mówi (godo) całkiem inaczej niż to co tamta pisze. Cyrk na kółkach. Troche prawdy by się w tym wszystkim przydało Pani Smolec a nie tylko domorosły słabiutki "pijar"

smalec, 24.05.2024 22:25

można sie zapytac Pana Burmistrza, co robic po kolei jak sie samemu nie wie

smalec, 24.05.2024 22:24

bedzie bedzie, na festyniku bedzie, w ten weekend ją zajadą na tych imprezach, tak to sobie chyba wymyślili, że ona wszedzie bedzie, to ludzie uwierzo, że coś robi. DO ROBOTY!!! wszystko niszczeje w mieście. na Pańskiej krzewy owocowe zarastajo bo pewnie nawet nie wiedzo że tam trzeba robic. DO ROBOTY!!

tomcomp, 24.05.2024 20:52

A kiedy wyremontowane zostaną spalone altany śmietnikowe na ulicy Lenartowicza?

Koniczynka, 24.05.2024 20:46

Ile Beatka i wice grubiutki będą zarabiać??? Piszę grubiutki bo tak go ochrzcili mieszkańcy. Ta kadencja to będzie jedno wielkie nieporozumienie. A połowa radnych nie ma zielonego pojęcia o ekonomii inwestycjach. Wszyscy wspominają o komunikacji. A co PiS przez osiem lat zrobił dla naszych okolic??? Za co kasę brał poseł Polak??? I jego pracownica chciała być burmistrzem Andrychowa. Chciała poprawić komunikację, a gdzie Ewelinko byłaś z Polakiem przez tyle lat??? Byłaś utrzymywana przez mieszkańców. A Beatka??? Narazie jedno wielkie rozczarowanie. Czy zjawi się jutro na festynie rodzinnym przy szkole podstawowej nr 5??? Czy będzie unikać rodziców uczni i nauczycieli ze szkoły???!!! Kobielus tyle lat radnym a parkingu dalej przed szkołą nie ma!!!!! Pora chwycić się roboty. Bo za maj pensja się wam nie należy!!!!

Koniczynka, 24.05.2024 20:37

Zaraz minie miesiąc władzy i pytanie brzmi co Beatka zrobiła przez ten miesiąc??? Bo grubiutki wice dziś stał na urzędem w białej koszuli i patrzył na strażaków OSP jak szykowali się do akcji... Nudzi mu się???

Bento_A.A., 24.05.2024 20:02

A Pani Smolec to nie powinna realizować swojego programu z kampanii??? A, no tak, nie może realizować czegoś, czego nie było.

Bento_A.A., 24.05.2024 19:58

A