reklama
reklama

Kandydat na burmistrza o planach wyborczych. Co zrobi, jeśli wygra?

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 22.08.2018 18:20, GM/PG
Wiemy, co obiecuje. Nadaje się na burmistrza?
Kandydat na burmistrza o planach wyborczych. Co zrobi, jeśli wygra?
Wybory zbliżają się wielkimi krokami. 21 października mieszkańcy wybiorą radnych i burmistrza na nową pięcioletnią kadencję.

W środę (22.08) komitety wyborcze zarejestrowali już obecny burmistrz Tomasz Żak ("Nasza Gmina Andrychów") i Zbigniew Małecki ("Teraz Andrychów"). Obaj będą kandydować na burmistrza w wyborach 21 października.

Z. Małecki już rusza z kampanią. W środę wieczorem zwołał konferencję prasową, podczas której zaprezentował swoje plany.
- Moja decyzja o kandydowaniu ma podstawowy cel, którym jest poprawa bytu mieszkańców oraz spełnienie ich oczekiwań, rozwiązanie problemów z jakimi nasza gmina boryka się od lat - mówił Zbigniew Małecki.

Z przedstawionych informacji można się dowiedzieć, że Zbigniew Małecki ma 10 punktów wyborczych.

Chce przywrócić całodobową opiekę medyczną w Andrychowie, uruchomić dodatkowy posterunek policji na osiedlu Lenartowicza, doprowadzić do budowy BDI, żłobków na terenie gminy, Domy Seniora, doprowadzić do remontu stadionu, budować ścieżki rowerowe i ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Ponadto Z. Małecki – jak mówił - chce uporządkować komunikację miejską na terenie gminy, rozkłady jazdy i rozwiązać spór z MZK. Chce też wnioskować o poszerzenie strefy ekonomicznej.

Jeden z punktów programu nazwał: „Praca dla młodej generacji Andrychowian oraz dla wszystkich, którzy jej potrzebują - to podstawowe obowiązki, każdej władzy która sprawuje swój mandat z waszych rąk”.

Zobaczcie nagrania.
Na mamNewsa.pl na bieżąco będziemy śledzić przebieg kampanii wyborczej kandydatów na stanowisko burmistrza Andrychowa. Tylko u nas zobaczycie kampanijne poczynania wszystkich zainteresowanych. Oprócz Z. Małeckiego i T. Żaka zamiar kandydowania wyrazili także Krzysztof Kubień (PiS), Maciej Kobielus i Czesław Baradziej.

Zainteresowani muszą zebrać podpisy poparcia, a jeśli im się uda i spełnią wszystkie wymagania mają czas do 26 września za rejestrację swojej kandydatury w Państwowej Komisji Wyborczej.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 28.08.2018 06:18

Psikuta, "twoja głupota jest jak miłosierdzie boskie. Nie zna granic" tak jak twój smród więc się chociaż umyj bo tyle możesz zrobić :-0

stan, 27.08.2018 21:22

Ireneuszu Niemczyk, twoja głupota jest jak miłosierdzie boskie. Nie zna granic.

glowa, 23.08.2018 22:49

Podobno Zbyszko z Barwałdu po kompromitacji na wczorajszej konferencji zwija swoją kampanię i wycofuje kandydaturę. Prawda to? Ktoś wie?

`, 23.08.2018 21:00

No zadziałało Psikuta :-0 ... co byś nie napisał to kompromitacja na całego :-0 OOOOOO HAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

agares, 23.08.2018 16:55

przecież podziałało

xpek, 23.08.2018 16:10

chciał dobrze a wyszło fatalnie.gratuluję kopromitacji

`, 23.08.2018 13:11

Dobra Psikuta !!! od zawsze jesteś "zje..y !!!"

agares, 23.08.2018 13:04

dobra niemczyk!!! od teraz kto skopiuje czyjegoś linka to jest zje..y !!!! postawie ci dentke !!!!

bolo123, 23.08.2018 10:49

No cóż rozgorzała bardzo"merytoryczna dyskusja" a ludzie w Targanicach dalej wody nie mają, za to miejskie już wkrótce będą mogli moczyć sobie d..y do woli :-( Czekamy teraz na relacje MN z postępów przy budowie basenu :-D

`, 23.08.2018 06:57

"Wódka ci chłopcze szkodzi!" ...... Wódka Psikuta szkodzi każdemu :-0 ... ale jak dorośniesz (w co wątpię) i staniesz przed lustrem to zobaczysz co dopiero z człowiekiem robi tanie wino i denaturat :-0

`, 23.08.2018 06:43

"agares" vel Psikuta to doskonały przykład wyborcy Totalnych ...... ubóstwo intelektualne wyłazi u takiego razem ze słomą z butów. W sumie dobrze że się ujawnił gdyż każdy może zobaczyć jak mizerny poziom reprezentuje sobą to antypolskie środowisko.

szpp, 23.08.2018 01:52

ale to jest śmieszne.... przecież ten małecki startuje tylko po to żeby zrobić na złość PISowi i odebrać głosy Kubieniowi.Wyrzucieli go z pisu to mają zemstę od byłego kolegi z partii. w ogóle ci kandydaci są śmieszeni wszyscy. żak nie ma konkurencji biorąc pod uwagę to co robi dla gminy Andrychów od dwóch kadencji

agares, 22.08.2018 23:27

lepszym kandydatem będzie niemczyk-ten co pisze magiczne słowo -psikuta- Dowiedziałem się od jego rodziny że jak pisze to słowo to się moczy. Wódka ci chłopcze szkodzi!!!!!

Gacenty, 22.08.2018 23:19

Cienkie to wystapienie jak zadek weza bylo. Ogolnie kandydat tez na specjalnie mocnego nie wglada... Zak, Malecki, Kubien, jakies zgrane te wszystkie karty z andrychowskiej politycznej talii. Jedynie Kobielus sie jakos swiezo w tym towarzystwie prezentuje, choc pewnie zaraz pojawi sie zarzut ze byl radnym od lat. No tak, a jakos mimo to sie nie skompromitowal.

agares, 22.08.2018 23:17

co ten MMMMMMałecki robił do dzisiaj ??/???? dlaczgo wcześniej nie działał w sprawie opieki zdrowotnej itd.itd,itd, Teraz obiecujesz???? Działaj teraz a nie obiecuj, Weź się w końcu do jakiej roboty!!!!!! My już mamy Burmistrza!!! Nie łykamy karpia!!!!

krisu78, 22.08.2018 20:55

dodam tez że nadzieje zakolandii że Małecki odbierze głosy Kobielusowi czy Kubieniowi to wyraz ich desperackiego myślenia. Raczej martwciee się żeby Żak choc 20 procent uzbierał a nie liczcie że jak potraktujecie Małeckiego jak konia trojańskiego to wam pomoże. Jeśli w ogóle Małecki wystartuje to te 200 głosów odbierze raczej Żakowi. Tyle z waszego "spisku" wydzie :)

krisu78, 22.08.2018 20:51

klakierzy zakolandii już totalnie sie pogubili. strefa nie działa chociaż miała być najpóźniej w 2016 - ale sukces Żaka. autobusy psują się zanim dotacja przyszła - sukces Żaka. Miało wrócić pogotowie, a nie ma nawet świątecznej opieki - cudowny burmistrz Żak. Za chwilę kolejne wizyty policji czy prokuratury w urzędzie wciąż jeszcze rządzonym za Żaka - okaże sie że to też sukces Żaka :) Cokolwiek biorą klakierzy niech zmienią dawkę. ps. w sprawie domu seniora to jest jasne. I Kobielus i Kubień są za (Kubien ponoć już jakieś rozmowy prowadził jak widział się z wicepremier), Żak pewno też obieca tylko kto mu uwierzy po 8 latach kiedy nie wybudował.

taranczako, 22.08.2018 20:33

wypowiedzi kandydata na tle drzwi zza których dobiegają jakieś hałasy jak z jakiejś kuchni są z tego powodu prawie niesłyszalne i trudne do zrozumienia, ale rozumiem że nie jest to program ale apel kandydata do wyborców. MN powinno jakoś pozbierać i usystematyzowac stanowiska kandydatów w sprawie np. tworzenia czy budowy Domów Seniora no i odpytać w tej kwestii mieszkanców ale takich, którzy mają pod opieką słabo sprawnego seniora

kaczor, 22.08.2018 20:11

gadka klakiera na niby "zanadrychowa" (to ten sam jaki wmawiał nam że do Gruzji Żak pojechał za swoje i nawet nie przeprosił za kłamstwa) niestety potwierdza że Małeckiego traktuje jako "konia trojańskiego" ekipy Żaka. Słabe to. Pokazuje moim zdaniem że koniec rządów ekipy Żaka jest bliski. Raczej powinni się martwić tym ile głosów odbierze Żakowi Maciej Kubielus jaki od ekipy Żaka odszedł :)

kaczor, 22.08.2018 20:05

klakierzy zakolandii nie tyle zaklinają rzeczywistość co kpią z andrychowian. Strefa nie działa Żak lata temu mówił że rusza. Ile lat brania pensji burmistrza będzie jeszcze potrzebował? Itd itd. Z wieloma rzeczami jest jak z pogotowiem całodobowym. Tyle obietnice ekipy Żaka i nic więcej.

unsa123, 22.08.2018 19:35

Osoba ubiegająca się o fotel burmistrza, powinna wypowiadać, się spójnie i merytorycznie . Co do ściągnięcia przedsiębiorców, burmistrz Żak już tego dokonuje, budując strefe ekonomiczną. Ale warto przypomnieć które osoby wstrzymywały się od głosu w celu pozyskania środków unijnych. http://www.mamnewsa.pl/polityka/awantura-w-radzie-miejskiej-o-unijna-kase

zandrychowa, 22.08.2018 19:31

Drodzy Mieszkańcy Andrychowa czy Zbigniew Małecki to jest dobry kandydat na burmistrza??? Przecież z powyższych nagrań widać że to jest kompletnie jakieś nieporozumienie z tym kandydowaniem tego pana.Jedynym plusem tego kandydata jest to że być może odbierze jakieś głosy Kubieniowi i Kobielusowi i dzięki temu Tomasz Żak zostanie wybrany już w 1 turze.Podatnicy zaoszczędzą na drugiej turze

glowa, 22.08.2018 19:08

Ale ubóstwo umysłowe i nieporadność. Aż mi go żal. Może wystartuje w wyborach na gminnego nieboraka. Tylko w nich ma jakąś szansę.

bolo123, 22.08.2018 19:07

No to teraz poczekamy na "pokojowe wypowiedzi" żakowlazów - o pierwszy już jest Zastanawiam się tylko dlaczego oni nie udzielali się pod artykułem o blaszanych babach - pewnie nie doczytali

tomekx, 22.08.2018 18:27

To są jakieś jaja ;)