reklama

Stadion odnowiony. Wiadomo, kto za tym stoi [VIDEO]

, Sport, Wiadomości, 23.08.2018 16:45, DK
Zmiany na stadionie Beskidu Andrychów.
Stadion odnowiony. Wiadomo, kto za tym stoi [VIDEO]

Stadion Beskidu Andrychów to był do niedawna obiekt zaniedbany i zniszczony.

BYŁ, ponieważ na początku lipca 2018 roku grupa "Ultras", czyli najbardziej zagorzali kibice Beskidu Andrychów, postanowili na własną rękę wyremontować obiekt.

Jak wyszło? Trzeba przyznać, że nikt nie spodziewał się takiego efektu końcowego. Wyczyszczone, odmalowane i wyremontowane trybuny, nowe herby, całkowita zmiana szaty graficznej reklam – to tylko niektóre zmiany.

Zobaczcie jak wyszło na materiale video.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mersi, 26.08.2018 18:49

Czytając wasze opinie stwierdzam ze ci co piszą z nicków anonimowo wyrazają sie negatywnie o postawie kibiców.Ci ktorzy pisza poprzez fejsbuka stwierdzam ze wypowiadają sie pozytywnie o działaniu kibiców.Dziwne prawda? niekoniecznie.

Rower , 24.08.2018 11:22

A może zamiast ładować gumowe kulki, policja powinna używać ostrej amunicji i uciszyć wszelkie ruchy pseudokibicowskie w Polsce? ;)

taranczako, 24.08.2018 11:15

Chyba będzie więcej podobnych społecznych akcji skrzętnie odnotowywanych w MN, jako że są mieszkańcy mający dość pewnych "niemożności" i informowania, że na coś co wymaga zwykłej renowacji, potrzeba setek tysięcy, a nawet kilku milionów złotych

specnarz, 24.08.2018 09:59

W którym dokładnie fragmencie? Zobaczcie choćby na murek przy PKP, szkoda że w komentarzach nie da się wstawiać zdjęć. Napisz proszę co symbolizuje zaciśnięta pięść. Dlaczego na mecze bywacie odprowadzani w asyście prewencji? Kto nakleja te naklejki - wasi przeciwnicy? Dlaczego nie ma wśród was prawie w ogóle kobiet, dzieci czy osób starszych - przecież oni też kibicują. Tak jak napisałem szanuje wysiłek jaki włożyliście w odnowę stadionu bo faktycznie był zaniedbany przez miasto. Mam też nadzieje że to początek zmiany która przyprowadzi ludzi na stadiony i pchnie w stronę sportu. Życzę powodzenia bo grup które potrafią się zorganizować jest niewiele a Wy jesteście doskonale zorganizowani.

ub08, 24.08.2018 08:35

Jesteś kolejnym przykładem internetowego trolla i kłamcy. Wszystko co napisałeś jest kłamstwem. My robimy swoje :)

specnarz, 24.08.2018 05:33

Szacunek za inicjatywę i wykonaną pracę. ale nadal pamiętamy o: ciągłych burdach na stadionie i poza nim, dziesiątkach wybazgranych sprayem ścian i przystanków, tysiącach naklejek na znakach, przystankach itp. Zaciśnięta pięść w waszym logo mówi o wszystkim i zawsze ultrasy będą się z tym kojarzyć. Loga partnerów powinny zostać w ich kolorach - bo to są ich wizytówki, czy było to konsultowane z zarządami firm? Ja i zapewne wielu innych ludzi chciałbym móc zabrać dzieci na mecz bez obawy o to że mogą zostać czymś uderzone, zadymione a ich słownictwo wzbogaci się o nowe, niezbyt kulturalne wyrazy. Tak to widzę z zewnątrz. Chcecie przemiany czy wolicie jak do tej pory?

ub08, 23.08.2018 17:58

@kamil - kary przez ostatnie 10 lat były łącznie na max 5.000 zł. Wiesz, że to pewnie mniej niż kary zawodników za czerwone kartki? Wiesz, że większość z nich zapłaciliśmy my, kibice? Pewnie, że wiesz ale nigdy nie przyznasz nam racji anonimie.

zandrychowa, 23.08.2018 17:21

Czy mam newsa próbuje legitymizować kibolstwo?

kamil, 23.08.2018 16:43

hahaha zebrali 12 tyś i robią z siebie bohaterów a jak to się ma do kar jakie przez nich płacił klub na przestrzeni ostatnich nastu lat.A ile kosztują akcje policji przy okazji ich wybryków?Dzięki nim ten stadion świeci pustkami. Miasto powinno ograniczyć dotacje dla tego klubu

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama