reklama

Kaliński doniósł na Klinowskiego do Rektora UJ

Polityka, Wiadomości, 07.11.2019 13:15, PG
Wcześniej Klinowski zawiadomił Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych o tym, jakoby Kaliński był niegospodarny. To jest właśnie wadowickie, polityczne piekiełko. Lokalni politycy lubią na siebie donosić.
Kaliński doniósł na Klinowskiego do Rektora UJ

Tym razem obecnemu burmistrzowi Bartoszowi Kalińskiego nie spodobało się, że Klinowski (były burmistrz Wadowic) w oficjalnych dokumentach dotyczących pracy radnego podpisuje się uniwersytecką afiliacją: dr Mateusz Klinowski, Katedra Teorii Prawa Wydziału Prawa i Administracji UJ.

Mateusz Klinowski twierdzi, że podpisuje się tak, ale nie w dokumentach dotyczących pracy radnego i nie podpisał się tak w zawiadomieniu o naruszeniu prawa przez burmistrza Bartosza Kalińskiego do Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych. Byłemu burmistrzowi chodzi o to, że Kaliński zlecił adwokatowi Piotrowi Kołconowi w ubiegłym roku zajęcie się pozwem właścicieli Ogrodowej, pomimo tego że dla urzędu pracowały wtedy dwie inne kancelarie. Tym samym Kaliński naraził urząd na dodatkowe, jego zdaniem, niepotrzebne koszty.

O kontrowersyjnej zamianie działek z właścicielami Ogrodowej pisaliśmy tutaj: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 08.11.2019 18:06

marek-wad;nie masz racji w tej sprawie.W głowie ci się nie mieści, że prosty człowiek może być lepszym od wykształconego.

jolka, 08.11.2019 17:14

Kaliński robi co może, żeby się pozbyć z komisji rewizyjnej byłego burmistrza, jak na razie bez sukcesów....

marek-wad, 08.11.2019 08:18

kaliński skończył raptem /znaną/ uczelnię w Suchej Beskidzkiej i po prostu zazdrości.Jaki to jest żałosny typ to się w głównie nie mieści. Skąd się biorą tak nienawistni ludzie??????

Anett, 07.11.2019 20:34

bo jak xpek donosi to są słuszne zawiadomienia do prokuratury albo na policję (nie wiedzieć tylko czemu ani prokuratura ani policja nie zajęły takiego samego zdania jak xpek) :) Ale jak to samo robią ludzie jakich xpek uważa za wrogów to już skandal na całą Polskę :)

marcin1970, 07.11.2019 20:29

"Tomuś" - zlituj się. Z pamięci Twoje donosy na andrychowian: na Jana, na Teodora, na Darka, z twojej inicjatywy ktoś inny - na Jurka. Plus te na księży do kurii. Nic ci nie wyszło ale to nie znaczy że ludzie nie pamiętają :)

xpek, 07.11.2019 18:26

pisiory są dobre pisaniu w donosach.w Andrychowie jest to samo, to są wyjątkowo szkodwi ludzie