reklama
reklama

Jak będzie wyglądał nowy rok szkolny w czasie pandemii?

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 18.08.2020 17:40, PG
O tym rozmawiamy z dyrektorom Gminnego Zarządu Oświaty Andrzejem Szafrańskim.
Jak będzie wyglądał nowy rok szkolny w czasie pandemii?
Początek roku szkolnego już niebawem. Za dwa tygodnie uczniowie wrócą do szkół. Będzie to jednak całkiem inny rok szkolny, niż był dotychczas. W jaki sposób pandemia odbije się na zajęciach w szkole? Jakie wytyczne narzuciło ministerstwo dyrektorom?Jak to będzie wyglądało w placówkach gminy Andrychów?

O tym w rozmowie z dyrektorom Gminnego Zarządu Oświaty w Andrychowie Andrzejem Szafrańskim.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 19.08.2020 23:12

Jędrek, ale My nie po to, co miesiąc płacimy Tobie ponad dyszkę, abyś zasłaniał się dyrektorami szkół. Sam wiesz lepiej od nas, że dyrektorzy to nie jest creme de la creme i będą się orientować na jakieś ministerialne wytyczne, a nie na evidence based medicine, a już wiadomo, że rząd będzie grał głupa i puści wszystko na żywioł. To Ty musisz wypracować wytyczne i je wprowadzić do naszych szkół. Masz w rodzinie naukowca i to w dziedzinie biologii, to się naucz przetwarzać informacje i fakty naukowe. Tak na początek to maseczki w szkole raczej tak, asynchroniczne przerwy, wietrzenie pomieszczeń co trzy godziny, dezynfekcja zwykłą wodą z mydłem, a nie jakimiś zakupionymi przez Tomka maszynami. No to czekamy na rozpoczęcie roku szkolnego pod Twoim światłym przywództwem. Aha powiedz przy najbliższej okazji Tomusiowi, że jak skrzywdzi choć jednego nauczyciela ze szkoły nr 3, to My na tym forum zrobimy Mu drugie Waterloo, po którym może nie doczekać ostatniej raty za tę ruinę Bobrowskich.

Skalpel, 19.08.2020 14:51

Teraz kolej na pseudo-wywiad z Elunią.Patrycjo więcej odwagi i dociekliwości.Pzdr.

django, 19.08.2020 10:46

normalnie źle mu z oczu patrzy..

Skalpel, 18.08.2020 19:27

Andrzeju nos Ci rośnie.