reklama
reklama

Gdzie się podziali radni, z jakiej listy teraz kandydują? Oto zmiany w Andrychowie

Polityka, Wiadomości, 09.03.2024 19:00, GM
Większość andrychowskich radnych wybrany w 2018 roku z listy PiS kandyduje teraz z komitetu wyborczego Eweliny Szypuły.
Gdzie się podziali radni, z jakiej listy teraz kandydują? Oto zmiany w Andrychowie
Obecną kadencję Rada Miejska w Andrychowie rozpoczęła w składzie: 9 radnych z komitetu „Nasza Gmina Andrychów” Tomasza Żaka, 9 radnych z komitetu PiS oraz 3 radnych z komitetu „Kobielus 2018”.

Większość radnych obecnej Rady Miejskiej w Andrychowie ponownie kandyduje. Tyle, że PiS nie wystawia swojej listy z kandydatami.


Większość radnych, którzy w tej kadencji zdobyli mandaty startując z komitetu wyborczego PiS – dziś znajduje się na listach kandydatów na radnych komitetu wyborczego wyborców Eweliny Szypuły. Tylko dwóch jest na listach KWW Beaty Smolec.

Pod względem migracji, na liście komitetu obecnego burmistrza nie ma praktycznie zmian. Tylko dwóch radnych kandydujących dziś z KWW "Nasza Gmina Andrychów", w 2018 r. było na listach opozycyjnego do burmistrza KWW "Kobielus 2018". Ale po wyborach szybko zasilili szeregi radnych popierających Tomasza Żaka.

Poniżej skład obecnej Rady Miejskiej w Andrychowie (po wyborach 2018r), oraz nazwa komitetu, z której radna/kandyduje w najbliższych wyborach:

KWW Nasza Gmina Andrychów, lista radnych wybranych w 2018 roku:
Tadeusz Sarlej – aktualnie kandyduje z tej samej listy
Ewa Wątroba – kandyduje z tej samej listy
Adam Kowalczyk – kandyduje z tej samej listy
Władysław Żydek – nie kandyduje
Paweł Łysoń – kandyduje z tej samej listy
Zofia Moskwik – kandyduje z tej samej listy
Czesław Rajda – kandyduje z tej samej listy
Stanisław Prus – kandyduje z tej samej listy
Roman Babski – kandyduje z tej samej listy

KW PiS, lista radnych wybranych w 2018 roku:
Tadeusz Biłko - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Alicja Studniarz - kandyduje kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Krzysztof Kubień - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Sławomir Nowak - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Jakub Guzdek - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Wiesław Mikołajek - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Józefa Kapela - kandyduje z KWW Beaty Smolec
Andrzej Powroźnik - kandyduje z KWW Eweliny Szypuły
Jacek Sordyl

KWW Kobielus 2018, lista radnych wybranych w 2018 roku:
Dorota Magiera – kandyduje z KWW Nasza Gmina Andrychów
Maciej Kobielus – kandyduje z KWW Beata Smolec
Zbigniew Rzadek – kandyduje z KWW Nasza Gmina Andrychów

W sumie o 21 mandatów radnych Rady Miejskiej w Andrychowie ubiega się aż 96 osób: Cztery komitety zarejestrowały kandydatów do Rady Miejskiej w Andrychowie


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zużyty zdzisek, 22.03.2024 23:42

Uwaga . Konkurs. "Gdzie jest szwagier". Szukamy szwagra burmistrza.

#KONKRETY, 20.03.2024 16:01

https://www.filemail.com/d/njhhpadfvxxmuel

czas na zmianę, 14.03.2024 21:06

TAK dla Beaty Smolec! Tej Gminie potrzeba spokoju, otwartości i wsłuchania się w głos ludzi. Pani Beata jest gwarantem harmonii i pokoju. Jej niezwykła empatia oraz bogate doświadczenie sprawiają, że będzie skuteczną liderką, kończącą ciągłe kłótnie w naszej Gminie. Jej zdolność do budowania mostów pomiędzy różnymi grupami społecznymi przyniesie pozytywne zmiany, które będą służyć wszystkim mieszkańcom.

czas na zmianę, 14.03.2024 21:05

Panie Żak, Panie Wasztyl, Panie Wnęczak czas na zmianę.

Ashley, 10.03.2024 17:52

Ta droga na zdjęciu jest niezła mieszkam przy gorszej. Tu nawet goniec z Urzędu Miasta z decyzją podatkową narzeka jak przychodzi. Radna sołtys od Żaka nie zrobiła w tej sprawie nic za dwie kadencje. I nadal startuje Józia do rady. Cztery ostatnie lata ani jednego słowa na sesji rady miejskiej. Dramat, płakać się chce

Feel Free, 10.03.2024 15:31

@maniek - 10.03.2024 11:29 - dokładnie tak samo uważam: "WYBIERZCIE LUDZI PRZYZWOITYCH A NIE SZYLDY"

maniek, 10.03.2024 12:29

W sprawie partii.... Skoro wszystkie komitety są lokalne to oznacza ze członkowie różnych partii są w nich a nie startuja te partię pod swoim szyldem. Można by powiedzieć że osądu wyborców u nas boją się zgodnie i SLD i PO i PiS i chyba nawet Polska Jest Jedna :) na serio - wybierzcie ludzie przyzwoitych ludzi a nie szyldy partyjne - taka moja rada.

zużyty zdzisek, 10.03.2024 12:28

Powrót do przeszłości. Fragment artykułu z mamnewsa 30.05.2019r. "Tego nikt się nie spodziewał, chociaż już od pewnego czasu można było zauważyć pewne zgrzyty w nieformalnej koalicji PiS - KWW Kobielus 2018, która od jesieni posiadała większość w Radzie Miejskiej w Andrychowie (12 na 21 radnych). Zgrzyty polegały na tym, że radni z komitetu Maciej Kobielusa niespodziewanie zaczęli popierać inicjatywy składane przez Tomasza Żaka. Wydawało się, że kwestią czasu jest, aż ekipa Tomasza Żaka znowu uzyska większość w Radzie Miejskiej" Tak się zastanawiam czy to nie przypadek, że w komentarzach ludzie z komitetu Beaty Smolec hejtują p. Szypułę i ludzi z jej komitetu. A może trzeba popatrzeć na siebie i swoich kandydatów .Pani Beato. Jak Pani widzi kolejne przepoczwarzenie się p. Macieja. Chodzą słuchy, że tak naciskał na chorą p. Beatę do startu w wyborach bo ma obiecane...........viceburmistrza. Prawda?.

maniek, 10.03.2024 12:24

Co do opłacanego hejtu na p. Szypule to tylko pokazuje jak boja się jej. Nowe Nicki zanim są będą atakować i pluc po niej powinny jednak zadać sobie trud sprawdzenia kilku informacji bo inaczej "kopią" nie tego co trzeba. Dla przykładu - wszyscy kandydaci na urząd burmistrza mają za sobą nieudane starty w wyborach samorządowych. Wszyscy troje. Burmistrz Żak na dodatkowo nieudany start do sejmu.

robol, 10.03.2024 12:09

Hejt na Szypulowa jest opłacany. Wynajęli firmę ze Śląska "pijarowska" do tego. Kto nie wierzy niech popatrzy ile tu nagle nowych nicków się pojawiło. Nie wiedzą wiele o naszej gminie, mylą wiele rzeczy ale uderzają w nią ile wlezie

robol, 10.03.2024 12:08

Co do migracji to nikt nie przyznaje się do swoich szyldów. Przecież pan Żak próbował swoich sił do sejmu z list PO. U niego ludzie z PO i SLD. I niby niezależny komitet. PiS u pani Smolec i Szypuły. Plus u tych pań ludzie jakie mają poglądy PO. U pani Smolec do tego ludzie którzy na FB są zwolennikami mocno skrajnej prawicy. Czyli u wszystkich pomieszanie z poplątaniem. Na szczescie to wybory lokalne więc wiadomo kto kim jest, jakie ma poglądy i tak dalej. Ważniejsze jakimi są ludźmi dlatego tacy jak pani Magiera czy pan Rzadek którzy od krytyki pana Żaka i to totalnej przeszli do niego dla mnie odpadaja

robol, 10.03.2024 11:59

Hej na Szypulowa jest opłacany. Wynajęli firmę ze Śląska "pijarowska" do tego. Kto nie wierzy niech popatrzy ile tu nagle nowych nicków się pojawiło.

Zakolog, 10.03.2024 11:26

@syzyf - mówisz i masz, dzisiaj o godzinie 16,00, jest występ Blondyny w OSP Roczyny, pewnie nie zatańczy i nie zaśpiewa, ale też warto pójść. Tylko się za bardzo nie afiszuj z tym Twoim archiwum. A gdyby było groźnie, to chowaj się za licznie zgromadzonych tam wolontariuszy „Naszej Gminy” oni już są opłaceni z tego funduszu wyborczego 57 tysi dla Mirosława i udzielą Tobie wszelkiej pomocy z ewakuacją włącznie. No to co ogol się, czymś spryskaj i daj czadu o 16,00!

czas na zmianę, 10.03.2024 11:08

TAK dla Pani Beaty Smolec! Tej Gminie potrzeba spokoju, otwartości i wsłuchania się w głos ludzi. Pani Beata jest gwarantem harmonii i pokoju. Jej niezwykła empatia oraz bogate doświadczenie sprawiają, że będzie skuteczną liderką, kończącą ciągłe kłótnie w naszej Gminie. Jej zdolność do budowania mostów pomiędzy różnymi grupami społecznymi przyniesie pozytywne zmiany, które będą służyć wszystkim mieszkańcom.

Feel Free, 10.03.2024 11:05

@syzyf - skąd teraz weźmiecie 170 milionów na spalarnię śmieci ? bo NFOŚ nie dał się nabrać...

Feel Free, 10.03.2024 11:04

@syzyf - myślę, że nie tyle się wstydzą PiS-u, co wiedzą, że zmieniły się nastroje społeczne w kraju i afiszowanie się z przynależnością do tej szkodliwej partii zmniejsza szansę na wybór do władz samorządowych. Więc te przykrywki, przebieranki to strategia polityczna. Mamy w Andrychowie problem pod tytułem: "Jak wybrać mniejsze zło, które jest mniejsze i dlaczego". Dla mnie największym złem jest pozostawienie kliki Żaka przy władzy. Niech żyje dług, niech żyje spalarnia i prywatne biznesy, zgłosimy wszystko do sądu, obywatelu nie masz nic do gadania. To są hasła obecnej władzy. "Głosuj na Żaka, a dostaniesz Tic-Taca! " (oczywiście jak mu Wasztyl pozwoli na taki wydatek).

leon, 10.03.2024 10:52

Recepta na nic nie robienie wybierasz trzech wiceburmistrzów i gitara.

syzyf, 10.03.2024 10:35

mam nadzieję ,że ludzie nie dadzą się nabrać. Chętnie bym się wybrał na spotkanie P.Szypuły. Mam w swoim archiwum dokumentacji sporawy z którymi chodziłem do biura PiS - zaznaczam nie w swojej sprawie tylko mieszkańców jej odpowiedzi i odpowiedzi Polaka. Za 16 lat pracy u Polaka nabrała praktyki jak traktować obywateli czyli nie robić nic . Chętna na ciepła posade i nic nie robienie. Czemu się wstydzicie PiS -u zarówno Szypuła jak i radni .

Feel Free, 10.03.2024 10:30

@tomekx - to skąd teraz weźmiecie pieniądze na budowę spalarni śmieci w Andrychowie ? bo NFOŚ nie dał się nabrać na mistyfikację

Feel Free, 10.03.2024 10:29

Z kandydatów na wójta tylko jeden zapytał Mieszkańców w ogólnodostępnej ankiecie czego oczekują. Krótki komentarz: Żak nie musi o to pytać bo wie lepiej od Mieszkańców, że potrzebują oni spalarni śmieci i jest to ich jedyne skryte marzenie, więc je dla nas spełni. Żak po prostu wie, że wszyscy w Gminie Andrychów marzą teraz wyłącznie o spalarni śmieci. Jest już przecież nawet przygotowana działka i wpis na listę Wojewody.

Skalpel, 10.03.2024 10:13

Cytat z 2010 roku „W naszej gminie silna osobowość burmistrza zmajoryzowała radę i opinię publiczną (poziom Nowin Andrychowskich od dawna budził sprzeciw). To zaburzyło prawidłowe funkcjonowanie samorządu. Mieszkańcy to postrzegli i żądają zmian.”

Archanioł Michał, 10.03.2024 09:58

"Pod względem migracji, na liście komitetu obecnego burmistrza nie ma praktycznie zmian" redaktorek to potrafi rozbawić do łez. Są podstawowe zmiany zwykle pendolone sprzedawczyki zasiliły obóz tego zadłużyciela, notorycznego buro-suczego łgarza Dorotka vel torebka Magiera, Zbysinek Rządek.

Nareszcie_zmiana, 10.03.2024 09:18

Magiera to ta starsza pani vice? Widziałam ją na żywo. To ta z krzywym nosem ? Dajcie spokoj. Ona nawet nie potrafi zabrać głosu bo się jąka. To ona głosowała za likwidacją szkoły w mieście. Hmmm ....

Jank Chanowski, 10.03.2024 05:30

Pani Szypuła może by najpierw została radna a nie burmistrzem czynią, już raz próbowała ale wyborcy uznali że się nie nadaje więc zamiast dać sobie spokój to uznała że jest właściwą kandydatką żeby władać w Andrychowie ciekawe skąd to przekonanie ?

lojzek, 10.03.2024 01:56

Panie Żak nie życzę sobie żadnych listów w mojej skrzynce pocztowej od Psna.Jest to moja prywatna skrzynka pocztowa.I to samo tyczy się innych kandydatów.Chcecie prowadzić kapanię proszę sobie robić spotkania i tego typu przeprowadzać kapanię ale dajcie spokój innym zwykłym ludziom,a nie natręctwem.

Feel Free, 10.03.2024 01:03

www.wadowice24.pl/nowe/polityka/11319-niesmak-po-burzy-w-radzie-miasta-andrychowa-maciej-kobielus-ja-tego-nie-rozumiem.html

Feel Free, 10.03.2024 00:35

@tomekx - to jesteście właśnie wy Żakolandia: radnych którzy zdradzili swój komitet wyborczy i swoich wyborców poprzez popieranie Żaka określasz: "trochę pobłądziła ale się ogarnęła na czas" oraz "dołączyliście do LEPSZEJ drużyny". Dorota Magiera nie wyremontowała osiedla Olszyny. Ale wielkie dzięki i bardzo fajnie, że tu piszesz, dostarczasz świeżego materiału do przemyśleń na temat metod i sposobu traktowania Mieszkańców gminy przez obóz sprawujący rządy obecnie w Andrychowie wszystkim, którzy czytają te komentarze. Co prawda to tylko kilka osób, ale warto. Pisz dalej. Skąd będą pieniądze na spalarnię tomekx ?

tomekx, 09.03.2024 23:50

Pani Dorota Magiera wyremontowała osiedle Olszyny i i zabiera się za remont pod Pańską.Najlepsza radna tylko 4 lata temu trochę pobłądziła ale się ogarnęła na czas

tomekx, 09.03.2024 23:42

Doroto i Zyszku pamiętmy że dołączyliście do lepszej drużyny.Andrchów Wam dziękuje i popiera

Obserwator, 09.03.2024 23:24

A najbardziej pamiętajmy o Żaku że trzeba wybrać w tych wyborach wszystko tylko nie jego, ostatni dzwonek na opamiętanie

Obserwator, 09.03.2024 23:13

Pamiętajmy też o radnych niemowach Łysoń z zagórnika, Zofia moskwik z Rzyk, Biłko z Andrychowa, Prus czytający z kartki bo od siebie ciężko ma coś powiedzieć. Pamiętajmy też o hejterze w radzie miejskiej Wiesławie Mikołajku z bolęciny, wstyd radny tak ludzi obrażać https://www.mamnewsa.pl/polityka/hejter-w-radzie-miejskiej-w-andrychowie

leon, 09.03.2024 22:08

Kończyna na kogo mamy głosować? wymień z jakiej partii startują kandydaci od burmistrza? mniej tvn bo psycha siada .W przyszłości może z ciebie zrobią burmistrza oczywiście uchwałom po co na co wybory....

budowniczy, 09.03.2024 22:05

Prawda jest taka że Szypuła = PiS, Polak g#wno zrobił dla Andrychowa to mu nie pasowało samemu startować, więc wystawił pionka (jak Jarek Dude). A redaktor nie umie liczyć Szypuła 7 obecnych radnych, Nasza Gmina 10

Feel Free, 09.03.2024 21:42

Pani Dorota Magiera, oraz pan Zbigniew Rzadek to sztandarowy przykład z ostatniej kadencji jak szybko i bez skrupułów można zdradzić swoich wyborców. To również żywe przykłady co i jak łatwo robi Żak z takimi miałkimi politykami. Dzięki ich zdradzie Żak uzyskał większość głosów w radzie i mógł realizować także swoje szkodliwe wizje i plany. Między innymi likwidacji szkoły podstawowej, przygotowania wszystkiego pod spalarnię śmieci, przejęcia ciepłowni od prywatnych osób, kupna ruiny pałacu, zadłużenia gminy po korek, emisji obligacji, zepsucia strefy ekonomicznej na osuwisku itd. Pamiętajmy także o Romanie Babskim poloniście, który nie spoczął póki w trybie zdalnym, wykorzystując czas pandemii, bez udziału Mieszkańców doprowadził do likwidacji szkoły i w kulminacji swojego bezeceństwa usiłował sobie niezgodnie z prawem przyznać przywileje finansowe jako nagrodę za dzieło zniszczenia, co na szczęście powstrzymał Wojewoda. Uważam, że poza wymianą wójta należy wymienić WSZYSTKICH RADNYCH. Ci którzy byli maszynkami do bezmyślnego głosowania jak leci, wszystkiego co Mirek z Tomkiem za pomocą Romka podłożyli do głosowania za miesięczną dietę powinni być bezwzględnie rozliczeni przez wyborców. Bo są przesiąknięci jadem sączonym im przez lata i nadziei na zmianę w nich już niestety prawie nie ma. Większość nawet nie zabierała głosu podczas sesji przez 4 lata ! Co najwyżej będą jak chorągiewka na wietrzy przy nowym wójcie. A ci którzy próbowali bezskutecznie przeciwdziałać szkodom? powinni też już w końcu odpocząć, lub Ci młodsi gdzie indziej nabyć życiowego doświadczenia. Najlepiej wybierzmy osoby w wieku 30-40 lat, aby "zasiadanie " w radzie nie było tylko sposobem na reparację swojego budżetu i grzanie się przy słońcu gminy. Nowi radni to powinny być osoby zdolne do SAMODZIELNEGO myślenia, UCZCIWE, niepodatne na manipulacje i deprawację. Najlepiej gdyby jeszcze mieli doświadczenie w sprzątaniu stajni Augiasza. Każdy z nas, na ile zna kandydatów musi sam zadecydować kogo wybrać, kto rokuje szansę na udział w naprawie gminy po rządach Żakolandii. Oczywiście każdy z nas ma jeden głos i może go także oddać na Żaka i jego klikę, zwłaszcza gdy komuś się marzy "najnowocześniejsza w Polsce, Europie, a może na świecie" spalarnia śmieci, lub ma interes w istnieniu obecnych układów. Oczywiście tacy też będą… Bo Żak ma na pewno rację, a Fundusz Ochrony Środowiska się myli co nie ? Przypominam, że gdy była kurator Nowak powstrzymała likwidację SP3, Tomek pojechał do Warszawki w myśl zasady wróg mojego wroga jest moim przyjacielem i przywiózł od wiceministra przeciwną opinię. Ze spalarnią będzie tak samo. DZIAŁKA wpisana na listę lokalizacji spalarni województwa małopolskiego wciąż CZEKA na godnego jej „inwestora”. A w Oświęcimiu u Wasztyla budowa spalarni została skutecznie zablokowana, między innymi przez Towarzystwo na Rzecz Ziemi. Jeśli wybierzemy Żaka i wyznawców ponownie, tak jak ze szkołą podstawową „nie spoczną” póki nie zrealizują swojego niszczycielskiego planu. Pomyśl w końcu Wyborco: DLACZEGO? A Teraz w komentarzach głos oddajmy poplecznikom Żaka i przedstawicielom biznesu śmieciowego oraz klakierom. Słuchamy z uwagą. P.S. Ponadto uważam, że Kartagina powinna zostać w końcu zniszczona.

Feel Free, 09.03.2024 21:41

@Koniczynka - uważam, że teraz, w trakcie wyborów do samorządu lokalnego, to ma znacznie mniejsze znaczenie, kto jest w jakiej partii czy klubie stworzonym dla potrzeb wyborów. I tak wiemy kto ma jakie poglądy, nawet jak zmienił barwy. Ci ludzie chodzą między nami, wiemy kto jest kto. Ważna jest raczej każda, konkretna osoba, ten wybrany przez nas człowiek... jaki on będzie jako radny. Czy będzie przy każdym głosowaniu dbał o interes wszystkich Mieszkańców i pamiętał o tym co ślubował. Czy ulegnie rożnego rodzaju nazwijmy to "wpływom" i będzie reprezentował konkretną grupę interesów, lub trzymał stronę władzy ze strachu lub dla własnego interesu, czy komfortu, niezależnie od tego kto będzie burmistrzem.

Koniczynka, 09.03.2024 20:52

Czyli partia PiS w Andrychowie zdechła. A radni uciekli z tonącego okręgu... Czemu wstydzicie się pisdolandii??? Biłko dziadku masz już 78 lat, a Kobielus sam nie wie czego chce, gdzie komitet Kobielus 2018??? Jeszcze się dobrze nie narodził a już zdechł... Kobielusie, jak długo jeszcze dzieci do przedszkola nr 3 będą chodzić po błocie do placówki??? Kiedy nowy plac zabaw za blokiem 58,; kiedy parking przed szkołą podstawową nr 5???? Kiedy nowe ogrodzenie przy szkole???? Nic nie zrobiłeś w tej kadencji dla swojego okręgu wyborczego razem z Czesiem. A loczkowana Ewelinka dyrektorka byłego już posła Polaka, prezeska stowarzyszenia czegoś tam i kierowniczka we własnym domu wszystkich pisiorów przejęła i rządzi nimi... A oni się jej boją i nie dość że zmienili szyld z pisdolandii na KWW to jeszcze nawet pierwsze miejsce jej oddali na liście. Kobietki znikąd która ma fantazje być burmistrzem. A gdzie byłaś przez ostatnie lata u Polaka??? Co wspólnie zrobiliście dla miasta i gminy Andrychów??.. a teraz jakieś bajeczki opowiadasz... Babo zejdź na ziemię. Halo tu ziemia.... Ale że Studniarz i Kubień też barwy zmienili??? Beatka Szydło was przeklnie.... Oj nie boicie się wodza Kaczyńskiego??. To wasza partia okłamała rolników akceptując zielony ład.... I na koniec przedstawcie ile zebrań przez pięć lat każdy radny PiSu zrobił dla mieszkańców???? Biłko nawet głosu nie zabrał na sesjach, to za co on kasę bierze, za siedzenie???? I dalej mu mało. Dziadku pora odejść tak jak Żydek z Roczyn odszedł po klęsce w wyborach na sołtysa Roczyn...

Koniczynka, 09.03.2024 20:51

Czyli partia PiS w Andrychowie zdechła. A radni uciekli z tonącego okręgu... Czemu wstydzicie się pisdolandiu??? Biłko dziadku masz już 78 lat, a Kobielus sam nie wie czego chce, gdzie komitet Kobielus 2018??? Jeszcze się dobrze nie narodził a już zdechł... Kobielusie, jak długo jeszcze dzieci do przedszkola nr 3 będą chodzić po błocie do placówki??? Kiedy nowy plac zabaw za blokiem 58,; kiedy parking przed szkołą podstawową nr 5???? Kiedy nowe ogrodzenie przy szkole???? Nic nie zrobiłeś w tej kadencji dla swojego okręgu wyborczego razem z Czesiem. A loczkowana Ewelinka dyrektorka byłego już posła Polaka, prezeska stowarzyszenia czegoś tam i kierowniczka we własnym domu wszystkich pisiorów przejęła i rządzi nimi... A oni się jej boją i nie dość że zmienili szyld z pisdolandii na KWW to jeszcze nawet pierwsze miejsce jej oddali na liście. Kobietki znikąd która ma fantazje być burmistrzem. A gdzie byłaś przez ostatnie lata u Polaka??? Co wspólnie zrobiliście dla miasta i gminy Andrychów??.. a teraz jakieś bajeczki opowiadasz... Babo zejdź na ziemię. Halo tu ziemia.... Ale że Studniarz i Kubień też barwy zmienili??? Beatka Szydło was przeklnie.... Oj nie boicie się wodza Kaczyńskiego??. To wasza partia okłamała rolników akceptując zielony ład.... I na koniec przedstawcie ile zebrań przez pięć lat każdy radny PiSu zrobił dla mieszkańców???? Biłko nawet głosu nie zabrał na sesjach, to za co on kasę bierze, za siedzenie???? I dalej mu mało. Dziadku pora odejść tak jak Żydek z Roczyn odszedł po klęsce w wyborach na sołtysa Roczyn...

Obserwator, 09.03.2024 20:29

Pamiętajcie żeby w 1 kolejności nie głosować na Rzadka i Magierę którzy okłamali wyborców przechodząc do Żaka

Skalpel, 09.03.2024 20:17

Doroto i Zbyszku pamiętamy!!!