reklama
reklama

Dorota Niedziela: z powodu wdychania smogu w Polsce umiera 42 tys. osób rocznie

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 07.08.2019 20:50, PG
Zapraszamy na rozmowę z posłanką Dorotą Niedzielą z Kęt, kandydatką nr 1 na liście Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu.
Dorota Niedziela: z powodu wdychania smogu w Polsce umiera 42 tys. osób rocznie
13 października tego roku w Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przed tym wydarzeniem rozmawiamy z posłami z naszego regionu, którzy znajdą się na listach wyborczych okręgu 12 obejmującego powiaty: wadowicki, suski, oświęcimski, chrzanowski, myślenicki. Co obiecują? Jakie mają programy? Jak widzą przyszłość naszego regionu?

Zapraszamy na rozmowę z Dorotą Niedzielą z Kęt, kandydatką nr 1 na liście Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu a także byłą wiceminister ochrony środowiska .

Wywiad odbył się na rynku w Kętach. Rozmawiamy m.in. o smogu, podwyżkach cen prądu i żywności oraz o zaporze w Świnnej Porębie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 18.08.2019 20:31

Dorota Niedziela też wdycha i kiedy dołączy do tych 42tys ?

aleocochodzi, 08.08.2019 12:57

Tej kłamczuszcze już podziękujcie. Nie powinno się tak kłamać chcąc startować w wyborach nawet na sołtysa Kęt.

kik, 08.08.2019 02:34

Koalicja może sobie pomarzyć o wygranej