reklama

Dlaczego poseł z naszego regionu tropi słynnego Daniela Obajtka?

Polityka, Wiadomości, 21.03.2021 15:30, PG
Prawdziwe oblicze Daniela Obajtka musi ujrzeć światło dzienne”. – mówi poseł i wyjaśnia sprawę w m.in. w wywiadzie dla Tomasza Sekielskiego.
Dlaczego poseł z naszego regionu tropi słynnego Daniela Obajtka?

Daniel Obajtek to były wójt Pcimia (gmina w województwie małopolskim, powiecie myślenickim) a obecnie prezes Polskiego Koncernu Naftowego Orlenu.

Jako wójt i później będąc na państwowych posadach zgromadził ogromny majątek. Między innymi posiada piękny dom w samym centrum rynku zabytkowej Lanckorony.

Marek Sowa do 2015 roku Marszałkiem Województwa Małopolskiego i jak mówi już wtedy spływały do niego informacje na temat D. Obajtka i jego majątku,. Teraz M. Sowa eraz został przewodniczącym parlamentarnego zespołu śledczego ds. działalności Daniela Obajtka. – Prawdziwe oblicze Daniela Obajtka musi ujrzeć światło dzienne”. – mówi poseł i wyjaśnia sprawę w m.in. w wywiadzie dla Tomasza Sekielskiego.

Zobaczcie:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bolo123, 22.03.2021 17:01

detektyw Sowa na tropie - warto popatrzyć https://www.youtube.com/watch?v=7RBWGB9h1U8

rumcajs, 22.03.2021 11:21

Każda partia ma swojego Obajtka, dlatego należy zlikwidować koryto , a nie zmieniać ludzi.

semikow, 22.03.2021 07:29

Ta Sowa chyba najadła się parówek ale nie na stacjach ORLEN, taki z Niego śledczy to niech się weźmie za Tuska ten dopiero ma za uszami

bolo123, 21.03.2021 18:35

Jasne - nowy Rutkowski, tylko czy po to wyborcy na niego głosowali? Trochę więcej kreatywności pozwoliłoby mu może zostać nowym Jackowskim, a nóż wtedy wykryłby kolejnych Obajtków i jeszcze mocnej zaistniał w mediach

ƅarte, 21.03.2021 16:05

Nudne jak "SREBRNA & DWIE WIERZE KACZYŃSKIEGO" , "KONSTYTUCJA" , "WOLNE SĄDY" , "STRAJK KOBIET" itd. rzucać G a może coś się przylepi. Z taką opozycją to PIS będzie rządził dłuuuuugo !