reklama

Burmistrz będzie remontował swój gabinet, dziwnie to uzasadnia

Polityka, Wiadomości, 04.02.2021 17:15, red
Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS) zapowiedział inwestycję w magistracie - tym razem remontowany będzie jego gabinet.
Burmistrz będzie remontował swój gabinet, dziwnie to uzasadnia
Szykuje się duży remont w wadowickim magistracie. Tym razem remontowany będzie gabinet burmistrza. W ten sposób burmistrz chce - jak napisał - "w martwym sezonie wspierać branżę budowlaną".


Tak zapowiedział remont:

Remont sali ślubów trwa. Teraz przyszedł czas na ten gabinet…???? Niezmienny od ponad... 20 lat potrzebuje po prostu nowej jakości.
Odnowimy również pomieszczenie kuchenne nieremontowane od 30 lat, z którego „wychodziła” kawa☕ dla wielu gości mniej lub bardziej znanych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wymienimy też parkiet tam, gdzie się dosłownie sypie i wymalujemy korytarze w całym urzędzie, bo od lat nikt tego nie robił. Co więcej, docelowo chcemy przenieść również kasy z piętra na parter. To będzie możliwe wtedy, gdy Straż Miejska przeprowadzi się do nowej siedziby na ul. Lwowskiej 7, a ta będzie gotowa do końca tego roku razem z centrum monitoringu miejskiego, na budowę którego pozyskaliśmy blisko 1,5 miliona złotych‼ ????
Jak więc widzicie w martwym sezonie wspieramy branże budowlaną bardzo intensywnie ???? i chociaż remonty urzędów nie są popularne, to nasz urząd powinien być wizytówką Wadowic. (...)

- napisał B. Kaliński.

Internauci już zwracają uwagę, że akurat branża remontowo-budowlana jest ostatnią, która w minionym roku ucierpiała na kryzysie. Wystarczy popytać i zorientować się sklepach budowlanych, składach budowlanych i u samych budowlańców. Pracy i zamówień na pewno im nie brakuje.

Na zdjęciu powyżej: tak ma wyglądać nowy gabinet wadowickiego burmistrza.

A tak wygląda dziś.


foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 04.02.2021 18:55

https://www.mamnewsa.pl/polityka/na-koniec-roku-remont-w-gabinetach-andrychowskiej-wladzy