reklama

Apel do wandali, którzy zniszczyli i ukradli oświetlenie [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2021 13:30,
Do zdarzenia doszło w Sułkowicach k. Andrychowa.
Apel do wandali, którzy zniszczyli i ukradli oświetlenie [AKTUALIZACJA]
Mieszkaniec Sułkowic za naszym pośrednictwem ma apel do młodych ludzi, którzy dokonali zniszczenia oraz kradzieży oświetlenia w rejonie ulicy Centralnej 6 w Sułkowicach.


Publikujemy list:

Szanowni Państwo.

Chciałbym za Waszym pośrednictwem zaapelować do młodych ludzi (3 osoby), którzy w dniu 30 stycznia około godziny 4.30 dokonali zniszczenia oraz kradzieży oświetlenia w rejonie ulicy Centralnej 6 w Sułkowicach.

Zachowanie tych osób zostało zarejestrowane przez monitoring i zanim zostanie przekazane policji postanowiłem dać szansę tym osobą na naprawę strat.

Osoby były bez maseczek a dodatkowo dzięki oświetleniu identyfikacja nie powinna sprawić kłopotu odpowiednim służbom

Poniższe zdjęcia z jednej z kamer pokazują sytuacje tak aby nie upubliczniać wizerunku

Nagrania z kamer zostały zabezpieczone i początkiem tygodnia zostaną przekazane policji wraz z wnioskiem o ujawnienie osób.

Kontakt do siebie zostawiam w redakcji MamNewsa. Czekam na kontakt ze strony tych osób do poniedziałku do popołudnia następnie zgłaszam sprawę na policję.

Mariusz (Pozostałe dane do wiadomości MamNewsa)

PS Dodatkowo – sądząc po śladach – osoby pozostawiły reszki swojej „zabawy” na ulicy Centralnej stwarzając w mojej opinii niebezpieczeństwo dla pojazdów poruszających się w nocy tą ulicą.

AKTUALIZACJA
Jak się dowiadujemy, dzięki naszej publikacji sprawa ma swój pozytywny finał. Jak przekazuje nam poszkodowany mieszkaniec, szkody zostały naprawione. Nie trzeba było angażować policji w całą sprawę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bolo123, 04.02.2021 16:05

Dobrze że nie zniszczyli przy tym samochodu, jak wcześniej bywało w tej miejscowości